Similar lots by type
-
#647
Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#202Foucart à Bruxelles
Een driedelig schouwgarnituur van vuurverguld brons in barokke stijl, bestaande uit een pendule, versierd met twee engeltjes, en twee vijfarmige kandelaars, gedragen door putti. XIXe eeuw. Op houten voetstukken. Met slinger en sleutel.
Garniture de cheminée en bronze doré de style baroque comprenant une pendule, décorée de deux angelots et deux candélabres à cinq bras portés par des putti. XIXe siècle. Sur bases en bois, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 800/1200 -
#642
Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 120/200 -
#619
Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#529
Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.
Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#599
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#634
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 120/180 -
#440
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#622
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 250/400 -
#624
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 300/400 -
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#632
Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300/500 -
#329
“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200/300 -
#720
“Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.
“Soldat indien”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 30/50 -
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907
“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/500 -
#633
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#318Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.
Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/50 -
#613
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120/200 -
#639
Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#629
Een antieke stenen graanmolen.
Moulin à farine en pierre.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#663
Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800/1000 -
#239
“Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.
“La Sainte-Vierge”. Sculpture en bois. Début du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 600/800
Other lots in this auction
-
#537
Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500/2000 -
#542
“Dorpsgezicht”. Gemengde techniek.
“Vue de village”. Technique mixte.No longer availableDim. 31 x 47,5 cmEstimate: € 100/120 -
#551
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 40 cmEstimate: € 40/60 -
#568
Een antieke pop met papier mâché hoofd. Open mond. Bruine open ogen. Oude klederdracht. Zonder merk.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché. Bouche ouvert. Yeux ouverts bruns. Vêtements anciens. Sans marque.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60/100 -
#515Neutrowound
Een oude radio in metalen kast, model ‘Super Six’. Bouwjaar 1926.
Ancienne radio en métal, modèle “Super Six”. Année 1926.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 120/200 -
#688
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt J.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Anciens vêtement. Marque J.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/60 -
#726
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#161Antonin Mercié
“David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800/1200 -
#470
Een Chinese pieëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een grijs marmeren blad.
Piédestal en bois de fer sculpté à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/100 -
#309
“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
“La dernière cène”. Relief encadré.No longer availableDim. 34 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Van Hecke Willem”.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200/300