Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.

Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.

Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.
Dim. h: 22 cm
SKU: 0602180183.
Category: Brons.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 260 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #128

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.

    Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #1081

    Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.

    Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.
    No longer available
    Dim. b: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.

    Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #921

    Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.

    Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #177

    Een dashond van brons met donker patina.

    Teckel en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #187

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    “Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #1013

    Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.

    Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #528

    Een bronzen knielende tempelwachter met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.

    Gardien de temple agenouillé en bronze doré. Mains pliées en prière. Dégât à la coiffe.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #933

    Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.

    Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.
    No longer available
    Dim. H/ 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #641

    Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #171

    Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.

    Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #973

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #123

    Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #158

    Een bronzen neushoorn.

    Rhinocéros en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #173

    Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.

    Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #191
    Moreau

    ‘Meisje met duifjes’. Een bronzen beeld, gesigneerd.

    “Fillette aux pigeons”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #217

    Een Lodewijk XV barometer van verguld brons, gedragen door Chronos en bovenaan getooid met een engeltje.

    Baromètre Louis XV en bronze doré porté par Chronos et surmonté d’un angelot.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #513

    Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.

    Bouddha assis en bronze à patine foncée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #207

    Een driedelig Lodewijk XVI klokstel van verguld en donkergepatineerd brons en wit marmer. De pendule versierd met bloemenguirlandes en getooid met een cupido. De kandelaars met drie lichtpunten in de vorm van rozen en gedragen door engeltjes.

    Garniture de cheminée Louis XVI en bronze doré et patiné et marbre blanc. Pendule décorée de guirlandes de fleurs et surmontée d’un Cupidon. Les candélabres à trois lumières en forme de roses et portés par des angelots.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 3800 / 4200
  • #201
    Hippolyte Moreau

    ‘Mignon’. Een bronzen beeld, gesigneerd.

    “Mignon”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #197

    Een Lodewijk XVI pendule van vuurverguld brons en wit marmer. Het uurwerk gedragen door twee engeltjes op rammen en bovenaan getooid met een drinkend naakt.

    Pendule Louis XVI en bronze doré au feu et marbre blanc. Mouvement porté par deux angelots sur des béliers. Surmontée d’un nu buvant.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 3500 / 3800

Other lots in this auction

  • #346

    Een tapisserieraam ofte “métier” van gedraaid hout en met een opbergvak voor en met garens. Eerste helft XXe eeuw.

    Métier à tisser en bois tourné et avec cage pour les fils. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1051

    Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.

    Vase couvert en faïence polychorme. Petit éclat au couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #850

    Een ovaal bartafeltje van gefineerd hout met een tussenblad, versierd met sober fruithouten inlegwerk en parketwerk.

    Une table de bar ovale en bois de placage avec tablette réglable, avec un décor de bois fruitiers incrustés.
    No longer available
    Dim. 86 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #377

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #899
    Toyohara “Yoshi” Chikanobu
    Period: 1859-1920

    “Meiji Beauties” Triptiek. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.

    ”Meiji Beauties.” Triptyque. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #65

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,03 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #136

    “Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.

    “Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 145 x 187 & 50 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #968

    “Antwerpen 1930”. Gebonden nummers van GVA en Zondagsvriend. Evenals: “L’Illustration Exposition mondiale Bruxelles 1935” en “The Life of Alexander Nevsky”. Ed. Aurora Leningrad (Facsimile).

    “Anvers 1930”. Numéros reliés de la GVA et du Zondagsvriend. Ainsi que: “L’Illustration Exposition mondiale Bruxelles 1935” et “The Life of Alexander Nevsky”. Ed. Aurora Leningrad (Facsimile).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #438

    Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.

    Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #550
    Hereke

    Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.

    Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.
    No longer available
    Dim. 82 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More