Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.
Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.
Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.
Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.

Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.

Une paire de serre-livres en bronze représentant des Romains assis.
Dim. h: 13 cm
SKU: 2004210232.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #232
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #523

    Een uit meerdere delen opgebouwde bronzen Avalokiteshvarabeeld. Op los voetstuk.

    Une statue en bronze d'Avalokiteshvara en plusieurs parties. Sur un piédestal séparé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #547

    Een bronzen duizendarmige Avalokiteshvara. Op los voetstuk.

    Un Avalokiteshvara en bronze à mille bras. Sur un piédestal détaché.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #468

    Een gepolychromeerd houten (boeg?)beeld. Op sokkel.

    Une statue en bois polychrome (proue?). Sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm (z.s.)
    Estimate: € 120 / 200
  • #558
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Javotte”. Een bronzen buste op sokkel van graniet en rood marmer.

    Javotte . Un buste en bronze sur un socle en granit et marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #142
    Meerhout

    “Avondlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    Paysage du soir avec ferme . Huile sur toile. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #640

    Een verguld houten beeld van een Quan Yin met duizend armen, als onderdeel van een Zushi-kastje. Japans werk.

    Une statue en bois doré d'un Guan Yin aux mille bras, faisant partie d'un cabinet Zushi. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #128

    “Leeuwin”. Een bronzen beeld naar werk van Barye. Op marmeren sokkel. Restauratie/ verkleuring aan de basis.

    Lionne . Une statue en bronze d'après une œuvre de Barye. Sur un socle en marbre. Restauration / décoloration à la base.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #521

    Een zittende Boeddha van brons. Met kralensnoer van gesculpteerde ivoren schedeltjes. Op losse houten sokkel.

    Un Bouddha en bronze assis. Avec un collier de perles de crânes en ivoire sculptés. Sur une base en bois détachée.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #238

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #528

    Een grote bronzen ijsbeer.

    Un grand ours polaire en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #617

    Een zittende Boeddha op lotusbloem. Japan. Kleine beschadiging aan de bevestiging achteraan.

    Un Bouddha assis sur une fleur de lotus. Japon. Dommages mineurs au support arrière.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Escholier 14me siècle”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Escholier 14me siècle . Une image de bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #658

    Een bronzen plaquette van een paardenhoofd een zamakken lampenvoet met paardenhoofd en een hol bronzen paard met beschadigde staart.

    Une plaque en bronze représentant une tête de cheval, un pied de lampe en zamak avec une tête de cheval et un cheval en bronze creux avec une queue endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 21, 26 & 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Een bronzen Ganeshabeeld.

    Une statue en bronze de Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #578

    Een art deco danseres van gepatineerd kunstbrons op arduinen sokkel. Gesigneerd ‘Aleste’.

    Danseuse Art Déco en bronze artificiel patiné sur socle en pierre bleue. Signé Aleste .
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #154
    Godefroid Devreese
    Period: 1861 - 1941

    Een bronzen plaquette in houten kader, in 1923 geschonken door de Aero-club de Belgique.

    Une plaque en bronze dans un cadre en bois, offerte en 1923 par l'Aéro-club de Belgique.
    No longer available
    Dim. 64 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #587

    Een metalen plaquette met Napoleon in profiel.

    Une plaque de métal avec Napoléon de profil.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #541

    Een zittende Thaise Boeddha van brons op houten sokkel.

    Un Bouddha thaï en bronze assis sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #692
    Lladro & Nao

    “Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.

    Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22, 23 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #533

    Een Thaise Boeddha van verguld brons.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #518

    Een staande Quan Yin van gepolychromeerd hout.

    Un Guan Yin debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #557

    Een gepolychromeerde houten tempelleeuw.

    Un lion de temple en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #531

    Een gesculpteerd spekstenen beeld van Shou Xing.

    Une statue en pierre de lard sculptée de Shou Xing.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #410

    Een koperen Indische Shiva.

    Un Shiva indien en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met in princess geslepen saffieren van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,65 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #366

    Een Amerikaanse schommelstoel van geloogd notenhout met gecanneerde zit.

    Une chaise berçante américaine en noyer blanc avec siège cannelée.
    No longer available
    Dim. H. 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #310

    Een sterling zilveren sigaretten doos. 925‰.

    Une boîte à cigarettes en argent sterling. 925 ‰.
    No longer available
    Dim. 105,95 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.

    Un tapis de laine persan noué à la main. Usures dans le médaillon.
    No longer available
    Dim. 367 x 265 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #5

    Twee verschillende halssnoeren bezet met amber en een ketting van zilver met hanger van agaat 835‰.

    Deux colliers différents sertis d'ambre et une chaîne en argent avec pendentif en agate 835 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #207
    Guerin, Bouffioulx

    Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #652
    Emaux de Longwy

    Een diepe ovale schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een plant in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol ovale profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'une plante dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveux.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #302

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 93 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #4

    Twee stereoscopen met negen doosjes met plaatjes. Eén stereoscoop in slechte staat, één in originele doos.

    Deux stéréoscopes avec neuf boîtes d'images. Un stéréoscope en mauvais état, un dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #53
    Dubois, Bouffiouix

    Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.

    Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #336

    Een sober grenen schrijftafeltje met twee laden en met drie stoelen met gecanneerde zit.

    Une table à écrire en pin sobre avec deux tiroirs et trois chaises à assise cannelée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309

    Gebeeldhouwd wandspiegeltje versierd met bloemen in de kuif. Tijdperk Lodewijk XV.

    Miroir mural sculpté à décor de fleurs dans le blason. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 52 x 29 cm
    Estimate: € 130 / 150
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More