Similar lots by type
-
#71
Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.
Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60 -
#153
Een paar tempelleeuwen van brons met resten van verguldsel.
Paire de lions de temple en bronze aux traces de dorure.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 220/240 -
#103
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#47
“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000/1100 -
#137
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160/180 -
#167
Een paar processielampen van messing. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux lampes de procession en laiton. Montées sur électricité.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een plaatijzeren lantaarn.
Une lanterne en fer.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#113
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900/1000 -
#108Val St. Lambert
Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60/100 -
#337
Vier lamparmaturen van zilvergepatineerd smeedijzer, versierd met geslepen glazen bloempjes en blaadjes.
Quatre armatures de lampe en fer forgé argenté, avec une décoration de fleurs et feuilles en verre taillé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#171P. Richer
“De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 240/320 -
#239
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100/120 -
#218
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.
Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650/800 -
#299
Een spiegel van brons in rococostijl.
Miroir en bronze de style rococo.No longer availableDim. 81 x 57 cmEstimate: € 180/240 -
#131
“Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.
“Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 130/150 -
#123
“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/260 -
#351
Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270/350
Other lots in this auction
-
#389Edgard Heirman
“Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Récolte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#139F.X. de Beukelaer
Een paar reclameaffiches voor Elixir d’Anvers. Eén gedateerd 1898 en in mahoniehouten lijst.
Deux affiches publicitaires pour Elixir d'Anvers. Une est datée 1898 et dans un cadre acajou.No longer availableDim. ± 65 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#72
Een donkergepatineerde lessenaar met klapblad.
Pupitre à patine foncée et à abattant.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#248
Een lederen toiletkoffer met binnenin een zesdelig toiletstelletje met verzilverde monturen.
Un coffre de toilette en cuir avec un ensemble de toilette en six pièces avec montures en argent.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#14
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#111Val St. Lambert
Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#32
Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#145Chopard
Een platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,84 gEstimate: € 1000/1200 -
#342
Een paar armstoelen van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Paire de fauteuils en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#51
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd ‘Cyabeo’(?).
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée 'Cyabeo'.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/240 -
#399Maurice Stoelen
“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#13
Porseleinen vaas met motief van blauwe, roze en gele bloemen.
Un vase en porcelaine avec décor floral bleu, rose et jaune.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50