Other lots in this auction
-
#172Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
Un bouclier en fer forgé à patine noire, décor en relief d’un champs de bataille classique.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#798Engelse tafelklok met houten kast.
Une pendule de table anglaise en bois.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 35 / 50 -
#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#783Een antieke theepot van Naams aardewerk. Randschade aan het deksel.
Une théière antique en faïence de Namur. Éclat au couvercle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#439Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#618Een zittende Boeddha van verguld en deels roodgepatineerd brons.
Un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 320 / 360 -
#320Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300 / 400 -
#436Een paar neogotische koperen kandelaars en een grote enkele. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre de style Néogothique et un plus grand. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 106 & 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
Une statue sur pied en marbre, style classique.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120

