Other lots in this auction
-
#121Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.
Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#109P. Van der Blercq (?)“Stilleven met dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, dahlias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 97 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#504“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
”Portrait d’enfant”. Un vitrail. Monogramme ‘GD’.No longer availableDim. 37 x 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#30Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een blauwe amethist van ± 1,31 ct. en met zwart lederen ketting.
Pendentif en or blanc 18 ct serti d’une améthyste bleue de ± 1,31 ct avec chaîne en cuir noir.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 120 / 150 -
#745Een witmetalen lantaarn. Eén glas gebroken.
Une lanterne en métal blanc. Un verre cassé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#838Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#248Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 170 / 220 -
#778“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#141Carosa Disseny“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#241Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#678Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 80

