Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen girandoles met vijf lichtpunten, versierd met geslepen kristallen pendeloques en pegels.

Een paar bronzen girandoles met vijf lichtpunten, versierd met geslepen kristallen pendeloques en pegels.

Paire de girandoles en bronze à cinq points lumineux, décorées de pendeloques et de glaçons en cristal taillé.
Dim. h: 64 cm
SKU: 2004210117.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #185

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,76 ct. E SI1. en twee baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met certificaat.

    Une bague en or blanc 18 K sertie d'un diamant central de 0,76 ct. E SI1. Et de deux baguettes d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #199

    “De verzoeking van de Heilige Antonius”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.

    La Tentation de Saint Antoine . Huile sur toile. Vers 1700. Retoillé.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #113

    Een opengewerkt mandje en een asbak met reliëfdecors, het eerste 800‰ en het tweede 830‰ zilver.

    Un panier ajouré et un cendrier avec des décorations en relief, le premier 800 ‰ et le second 830 ‰ en argent.
    No longer available
    Dim. b: 17 & 20 cm 343,75 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #196

    Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.

    Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.
    No longer available
    Dim. b: 202 & 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #298

    Een lot geslepen en gekleurd kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen (één met randschilfer) en een fluitvaas op voet.

    Lot de cristal taillé et coloré, composé d'une carafe, de deux vases (dont un avec un bord à éclat) et d'un vase flûté sur une base.
    No longer available
    Dim. h: 17; 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient.
    No longer available
    Dim. 315 x 445 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #48

    Een pendule van geel koper, versierd met cloisonné en porseleinen plaquettes.

    Une pendule de cheminée en laiton décorée de plaques de cloisonné et de porcelaine.
    No longer available
    Dim. h. 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #261

    Een lot zilveren bestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een etui met zevendelig serveerbestek, waarvan een slabestek met been, een etui met lepeltje met been en een etui met twee vleesvorken.

    Un ensemble de couverts en argent avec poignées en argent, composé d'un coffret avec sept couverts de service, dont un couverts à salade avec os, un coffret avec une cuillère avec os et un coffret avec deux viandes fourches.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #696

    Een eikenhouten wandkapstok met uitgestoken paneeltjes. Omstreeks 1800.

    Un porte-manteau mural en chêne avec des panneaux découpés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #443

    Twee ivoren netsukés in de vorm van diertjes. beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme d'animaux. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    J B T anno 1906

    Een bronzen inktstel, versierd met een voruw met handspiegel. Met twee aardewerken inktpotjes met bronzen dekseltjes. Naar art nouveau voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Un encrier en bronze, décoré d'une couronne avec un miroir à main. Avec deux pots en faïence avec couvercles en bronze. D'après l'exemple Art Nouveau. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. b: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #229
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “De Achterkoer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    «De Achterkoer». Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More