Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen girandoles met vijf lichtpunten, versierd met geslepen kristallen pendeloques en pegels.

Een paar bronzen girandoles met vijf lichtpunten, versierd met geslepen kristallen pendeloques en pegels.

Paire de girandoles en bronze à cinq points lumineux, décorées de pendeloques et de glaçons en cristal taillé.
Dim. h: 64 cm
SKU: 2004210117.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #498

    Een messingen hoofd in profiel. Art deco.

    Une tête en laiton de profil. Art Déco.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #608

    Twee paardjes van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Eén beschadigd aan het hoofd.

    Deux chevaux en faïence émaillée multicolore. Un endommagé sur la tête.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #452
    Elisabeth Noels

    “Zelfportret 2008”. Olieverf op MDF. Stempel van de artiest op de verso.

    Autoportrait 2008 . Huile sur MDF. Cachet de l'artiste au verso.
    No longer available
    Dim. 54 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #115

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,57 ct.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #5

    Twee verschillende halssnoeren bezet met amber en een ketting van zilver met hanger van agaat 835‰.

    Deux colliers différents sertis d'ambre et une chaîne en argent avec pendentif en agate 835 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #473

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de festivités. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #624

    Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

    Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #211
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van wit leder.

    Un sac à main en cuir blanc.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 230 / 260
  • #519

    Een Kamasankalender op katoen. Indonesië, eerste helft XXe eeuw.

    Un calendrier Kamasan sur le coton. Indonésie, première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 84 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #418

    Een paar borden van meerkleurig Cantonporselein, versierd met decors van bloemen en vlinders. Omstreeks 1900.

    Paire d'assiettes en porcelaine de Canton multicolores, décorées de fleurs et de papillons. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 K witgouden ring bezet met diamand baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 0,79 ct.
    No longer available
    Dim. 4,53 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #240

    Een 9 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met koraal en fantasiestenen.

    Un collier en or jaune 9K avec un pendentif en or jaune 18K serti de corail et de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,45 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More