#448Houten beeld van een geknielde Luba vrouw met een kind op haar arm. DRC.
#203Delvaux, BruxellesEen handtas van okergeel leder.
#414“Futuristisch werk”. Gemegnde techniek op papier. Russische school.
#616Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII stijl, bekleed met naaldwerk.
#198Een gepolychromeerd gotisch houten heiligenbeeld. hand en vinger manco. Mogelijk XVIe eeuw.
Une statue gotique de saint en bois polychrome. Main et doigt manquants. Peut-être XVIe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#510Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#455Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Naakt koppel”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Couple nu. Technique mixte. Signé.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.
Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.No longer availableDim. 37 x 3&,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362Een kleurloze kristallen coupe.
#92Van den Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#63Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 80