Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

Une paire de girandoles en bronze à six bras, pendeloques en cristal.
Dim. h: 61 cm
SKU: 2011180147.
Categories: Brons, Kristal, Verlichting.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 180 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #375

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #700
    Swarovski

    “De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.

    ”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #399

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #653

    Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #788
    Swarovski

    Twee schelpen en een zeester van geslepen kleurloos kristal.

    Une étoile de mer et deux coquillages en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. 4,5 - 5,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #390

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #396
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.

    Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 en h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #647

    Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.

    Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.
    No longer available
    Dim. b: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #607
    Muller frères, Lunneville

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #621

    Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.

    Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614

    “Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.

    “Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #764
    Val St. Lambert

    Zes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.

    Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #781
    Val St. Lambert

    Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.

    Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #380

    Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.

    Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #360

    Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

    Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #769

    Een kleine sac à perles luchter.

    Petit sac à perles.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #705
    Swarovski

    “Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.

    ”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #609

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #783
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.

    Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #631

    Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.

    Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #395

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #247

    Een bronzen beeld van een waterbuffel met een zogend kalf.

    Une statue en bronze représentant une bufflonne des marais et son petit bufflon.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #548

    Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.

    Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #167

    Een miniatuur commode. Een gefineerd meesterstuk, versierd met ingelegde Naamse sterren. XVIIIe eeuw.

    Une commode miniature. Une pièce de maître, décoration d’étoiles de Namur incrustées. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #72
    Gaston Wallaert

    “Balrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Roses de bal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #58

    Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.

    Un petit samovar anglais en métal argenté, style Adam. Fin XIXème siècle. Marque A&JZ sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #576

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #286

    Een kleine Engelse gatelegtafel.

    Une petite table dite ‘gateleg’ anglaise.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #575

    Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 255 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #541

    Hofdame met waaier van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.

    Une dame d’honneur avec un éventail, en ivoire. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #34
    Staffordshire

    Een paar ovale porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van romantische koppels. Ingekaderd.

    Une paire de plaquettes en porcelaine ovales, décors polychromes de couples romantiques.
    No longer available
    Dim. 10 x 7 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #10

    Een antieke pince-nez met gedeeltelijk 9 karaats gouden montuur en in originele doos. Niet compleet.

    Un pince-nez antique, monture partiellement en or 9 ct et dans sa boîte d’origine. Pas complet.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #87

    “Au secours”. Beeld van zamak naar een werk van P. Bobbias.

    ”Au secours”. Une statue en régule d’après une oeuvre par P. Bobbias.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More