Similar lots by type
-
#718Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.
Paire de plats sur piédouche en cristal taillé incolore.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 65 / 85 -
#711Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55 / 65 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#188Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320 / 380 -
#204Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#376Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
Petite lanterne de vesibule à trois lumières et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#643Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#763Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#548Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#278Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
Petit lustre de vestibule art déco en cuivre à trois lumières aux abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#588Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#212Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#207“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#133Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#703Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#387“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
”Guldenboek der Vuurkaart”. Edition 1933 -1934.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#487Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois à figures féminines. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 55 -
#262Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
Miroir rectangulaire en cadre doré. Petits dégâts.No longer availableDim. 115 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
“Sages”. Peinture arabe sur ivoire dans un cadre en laiton incrusté de nacre.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#397Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas. In de massa roze gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal, rose dans la masse. Marque à la base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#771Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#91Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Een sierschotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de faisans et fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198“La conquête du cosmos”. Een reeks van zes borden, getekend ‘S. Dali’. De verso gecertifieerd.
”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 320 / 360 -
#415Pazuki LondonTwee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120 / 180

