Similar lots by type
-
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#527Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.
Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.No longer availableDim. h: 33 cm (66 cm met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#851Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.
Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Casper D.“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#823Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.
Une petite lampe à huile en bronze, décorée d’un éléphant. Indien.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#728Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
Une paire de plaquettes en bronze, décors classiques en relief.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#113Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Een bronzen schemerlamp in de vorm van een boerin onder een boom. Ivoren (?) handjes en hoofdje. Enkele vingertjes afgebroken. Zonder originele kap.
Un lampe en bronze sous forme de fermière sous un arbre. Mains et tête en ivoire (?). Quelques doigts cassés. Sans abat-jour d’origine.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191A. Gaudez“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Mignon”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450 / 550 -
#378“Staand naakt”. Een bronzen beeldje.
”Nu debout”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641“Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.
”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#287Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#819Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.
Une paire de candélabres muraux en bronze, style Louis XV. Nous ajoutons un troisième légèrement différent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#657Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100 / 150 -
#242Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#221“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#637“Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.
”Tambour”. Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Een zamakken vaasje, versierd met een druivenplukkende putto. Op arduinen voetstuk. Begin XXe eeuw.
Un petit vase en régule, décoration d’un putto récoltant le raisin. Sur socle en pierre de taille. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 240
Other lots in this auction
-
#161Een paar empire siervaasjes van verguld Frans porselein met meerkleurige decors van landschappen en dames in een garderobe.
Une paire de vases Empire en porcelaine de France à décors polychromes de paysages et de dames dans une garde-robe.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 260 / 280 -
#311Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#541Een polychroom houten beeld van een Thaise tempelwachter
Une statue en bois polychrome d’un gardien de temple Thais.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#818Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45 / 75 -
#320Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300 / 400 -
#783Een antieke theepot van Naams aardewerk. Randschade aan het deksel.
Une théière antique en faïence de Namur. Éclat au couvercle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een ovale amethist van ± 1,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste ovale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#344Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#830MärklinDrie paar elektromagnetische wissels K-rails.
Trois paires de rails échangeurs électromagnétique K-rails.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#811Een gevarieerd lot van 42 strips, uitgegeven bij Le Lombard, met onder andere ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, enz.
Un lot varié de 46 bandes dessinées paru chez Lombard avec entre-autres ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs taillés en marquise ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 800 / 1000

