#125
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 35/45 -
#203Delvaux, Bruxelles
Een pochette van toile de cuir.
#595
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.
#49Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
#318
Een kleine zakhorloge in dichtplooibaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
#351Val Saint Lambert
#393
#696
Een antieke wandtafel met drie laden en op tapse poten.
#110
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 11,66 gEstimate: € 600/800 -
#516
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#428
Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200/240