#218Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
#25Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
#14Gouda HollandEen meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Victor Nadal“Le nu au salon” & “Dessins à la plume”. Een paar ingebonden boeken met erotische illustraties en prints.
"The nude in the salon" & "Pen drawings". A couple of bound books with erotic illustrations and prints.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#103Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
An antique temple stone with niche, possibly Asian.No longer availableDim. 26 x 21 x 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#10Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 280 / 350 -
#383Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91éditions MoulinsartEen lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.No longer availableDim. 12 x 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#389“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
#162George Navez“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Village View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49,5 x 56,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. l 10.5 cm 135 gramEstimate: € 80 / 120