#27Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.
A Delft porcelain plate with Chinese decoration.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#101“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
"Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#96Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.No longer availableDim. 45 x 55 x 35,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 200 -
#42Lydia De Groof“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
"2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 22 & 34 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Franz De Vadder“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
"Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600