Other lots in this auction
-
#366Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
A vintage brass floor lamp with colorless glass and upholstered shade.No longer availableDim. 180 x Ø 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provençal Gate", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#134“Shoki the Demon Queller”. Een Japanse inkttekening op papier. Bovenaan opschrift.
"Shoki the Demon Queller". A Japanese ink drawing on paper. Inscription at the top.No longer availableDim. 36,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#100Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#360Cartier ParisEen verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.
A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back.No longer availableDim. 3 x 2.3 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#190Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 750 / 850 -
#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#74Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
"Colorful composition of lines." A screen print on paper. Signed and numbered 64/100 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 52x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#304Een set van 9 gemarmerd blauwe porseleinen borden, Christofle Paris.
A set of 9 marbled blue porcelain plates, Christofle Paris.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
"View of the jungle with wood carrier." A painting, oil on paper, signed and dated '85 at the bottom.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 60 / 90


