#187Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#315K. ChigwambaEen Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.No longer availableDim. 35 x 24 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#84“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 100 / 200 -
#330Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 80 / 120 -
#396Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.
#243P. Imans ParisEen houten en linnen paspop met rubberen handen.
#126Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside.No longer availableDim. 125 x 110 x 45 cmEstimate: € 120 / 180