#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#21Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#330Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 80 / 120 -
#181Michau, à ParisEen rijkelijk versierde vergulde cartelklok in Lodewijk 16de stijl, 19de eeuws. Twee barstjes links en één rechts.
A lavishly decorated gilt cartel clock in Louis XVI style, 19th century. Two small cracks on the left and one on the right.No longer availableDim. 92 x 42 cmEstimate: € 2200 / 2600 -
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#217Een houten schrijftafeltje met 2 laden.
A wooden writing desk with 2 drawers.No longer availableDim. 79 x 107 x 55,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1300 / 1500