#2DK“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839.No longer availableDim. 41 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Een Delfts aardewerken bord, met Wan-li decor. Vroeg 19de eeuw.
A Delft earthenware plate, with Wan-li decoration. Early 19th century.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#333Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.
A lot of 4 Disney chromo albums by De Beukelaer, and 3 by Meurisse, including; "Tijl Uilenspiegel", "Cinderella" & "De Witte".No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#253Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.
A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
#387Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920.No longer availableDim. 27 x 47 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#116KaimuriEen Kashmir handgeknoopt tapijt.
A Kashmir hand-knotted carpet.No longer availableDim. 337 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#52Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.
A lot of 7 classic localized movie posters.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#168Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#296Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
A wooden Art Deco side table with a round top.No longer availableDim. 64 x Ø 75 cmEstimate: € 150 / 200