Similar lots by type
-
#85Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#504Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Lustre sac-à-perles en laiton et verre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#197Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#125Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#185Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 200 / 300 -
#215Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.
Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#524Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#533Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#495Noveroy, FranceEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#205Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).
Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#218Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 100 / 150 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#135Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360
Other lots in this auction
-
#318Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#271Drie postzegelalbums: twee insteekalbums met West-Duitse zegels tussen 1981 en 1995. Evenals een album met zegels van de Verenigde Naties.
Trois albums de timbres : deux albums de stock avec des timbres ouest-allemands entre 1981 et 1995. Ainsi qu'un album avec des timbres des Nations Unies.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#242Joz. De Swerts“Stilleven met fruit en kruiken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et pichets". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Een lot van drie geslepen kleurloos kristallen karaffen.
Lot de trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 37 cm - 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#277Val Saint LambertEen coupe van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe en cristal vert doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367Een oude verrekijker in etui.
Une vieille jumelle dans un étui.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 30 / 40 -
#419“Surrealistische compositie met personage.” Gemengde techniek op doek. Lichte beschadigingen. Draagt handtekening.
"Composition surréaliste avec caractère." Technique mixte sur toile. Dégâts légers. Porte une signature.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#44Roger Hebbelinck“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50 / 75 -
#40Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de croix.No longer availableDim. 13,82 gEstimate: € 400 / 500 -
#321Val Saint LambertEen karaf van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er een geslepen kleurloze asbak aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal taillé incolore et mauve. Nous y ajoutons un cendrier incolore taillé. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 7 & 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#333Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#388Twee designlampen, waarbij één van blauw glas en één van zwart en ornaje plexiglas.
Deux lampes design, une en verre bleu et une en Plexiglas noir et orange.No longer availableDim. h: 25 & 33 cmEstimate: € 40 / 60

