Similar lots by type
-
#731
Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.
Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 120/200 -
#591Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#188E. Boisseau & J. B. Amy
“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000/1200 -
#644
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#420
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35/45 -
#842
Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#231
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#173Coustou
“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380/400 -
#218
Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.
Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#397
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#813
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#374
Een paar bronzen balustervormige cassolettes met rood marmeren voetstukken.
Une paire de cassolettes balustre, socles en marbre rouge.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#836
Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40/50 -
#258
“Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 120/180 -
#651
Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.
Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240/300 -
#158
Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Met sleutel.
Une garniture de cheminée en bronze doré comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/360 -
#716
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#809
Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460/500 -
#193Pierre-Jules MènePeriod: 1810 - 1879
“De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1400 -
#422
Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.
Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.No longer availableDim. h: 24 - 59 cmEstimate: € 40/50 -
#782
Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100/180 -
#560
Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/180 -
#573
Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.
Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300/350
Other lots in this auction
-
#342
Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20/30 -
#490
Een paar wit metalen tafeltjes.
Deux petites tables en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 130/150 -
#371Shaw & Fisher, Sheffield
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.
Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#610Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80/120 -
#239
“Boszicht”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Enkele restauraties.
”Vue sur la forêt”. Huile sur toile. Pas de signature. Quelques restaurations.No longer availableDim. 57 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#492Goswin
“Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.
”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.No longer availableDim. 50 x 88 cmEstimate: € 120/200 -
#780
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#308
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gestileerde bloemen.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor de fleurs stylées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#103
Een Franse schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat en twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée française en marbre vert et noir. Cadran émaillé. Avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#17
Een driehoekige houten console voor een beeld.
Une console en bois de forme triangulaire.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#692
“Luchtballon”. Een lithografie. Gemonogrammeerd en genummerd 36/500 buiten de plaat. Belgische school.
”Montgolfière”. Une lithographie. Porte un monogramme et numérotée 36/500 hors planche. Ecole Belge.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Een gietijzeren paraplubak met een jachttafereel in het decor. Eertse helft XXe eeuw.
Un bac à parapluies en fonte, un décor de chasse. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140