Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.

Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.

Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.
Dim. h: 27 cm
SKU: 1906180381.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #591
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #258

    “Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    ”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #836

    Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.

    Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 75 & 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #644

    Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #231

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #651

    Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.

    Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #573

    Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.

    Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #193
    Pierre-Jules Mène
    Period: 1810 - 1879

    “De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #813

    Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #422

    Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.

    Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #842

    Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.

    Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #782

    Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.

    Un lustre Mazarin à huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #158

    Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Met sleutel.

    Une garniture de cheminée en bronze doré comprenant une pendule et deux chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #420

    Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.

    Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #374

    Een paar bronzen balustervormige cassolettes met rood marmeren voetstukken.

    Une paire de cassolettes balustre, socles en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188
    E. Boisseau & J. B. Amy

    “Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #716

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #397

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #173
    Coustou

    “Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    ”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #731

    Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.

    Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #557

    Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.

    Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #245

    Een getorste halsketting met roze mineraal.

    Une chaîne torsadée avec une minérale rose.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #589

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Bogart’.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Bogart’.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #658

    Een paar vormstukken.

    Deux formes.
    No longer available
    Dim. l.62 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #56

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table de salon en chêne sobre.
    No longer available
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #129

    Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.

    Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.
    No longer available
    Dim. 80 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #740

    Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.

    Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.
    No longer available
    Dim. 74 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    “Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.

    ”Bison”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #242

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    ”Vue sur le port”. Huile sur toile. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #287

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #735

    Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Une paire de carpettes orientales en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 120 x 84 & 90 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #462
    Harry Kwinkelenberg
    Period: °1953

    “Stilleven met appelsienen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1996.

    ”Nature morte aux oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1996.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More