#651Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#775Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#2Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
#769Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
#411Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
#759Een sac-à-perles van messing en kristal.
#779Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
#804Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
#358Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
#233Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
#212Een twaalfkantige lantaarn.
Une lanterne à douze côtes.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240
#590Eikenhouten commode met twee grote en twee kleine laden. XXste eeuw.
Une commode en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs. XXième siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#528Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches en met een achtergrond van bladeren en vlinders. Op voet van brons in de vorm van gebladerte. Begin XXe eeuw.
Un pied de lampe en porcelaine chinoise avec décor en cartouches sur fond de feuillage et papillons. Sur pied en bronze représentant du feuillage. Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#421Een kris met schede van gesculpteerd hout in de vorm van een leeuw en het handvat in de vorm van een personage.
Kris et sa gaine en bois sculpté représentant un lion, la poignée représentant un personnage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#418GoebelEen lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje op een hekje bij een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine polychrome représentant une fille près d’un tronc d’arbre. Fait partie d’une série de M.I. Hummel. Marque à la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#639Een samengesteld eikenhouten hoekmeubel met bovenaan een sobere paneeldeur, onderaan een gesculpteerde en gemoulureerde paneeldeur.
Un meuble en coin en deux parties, avec portes à moulures.No longer availableDim. 197 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#414Een oude mandoline en een Afrikaans snaarinstrument.
Une mandoline ancienne et un instrument à cordes africaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#183Antoine Bofill“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 440 / 500 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 16,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 16,70 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#430Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
#645Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
“Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 80