#558Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
#379MattelEen vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).No longer availableDim. 28 x 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#5Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.
A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#8SwizaEen vintage Swiza achtdagen klokje in de vorm van een olielampje.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695Hans J Wegner“CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.
"CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.No longer availableDim. 75 x 56 x 49 cmEstimate: € 50 / 75 -
A pair of 14k yellow gold cufflinks and a matching pin set with carnelian.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300