#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
'Haywagon with draught horses', oil on canvas, with several restorations, signed Schouten.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400 / 600 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#465Joseph André Motte Siège Steiner“Tempo Chair”. Een paar Mid-Century design lage armfauteuils met grijs gestoffeerde zitting op metalen frame. Ontwerp door Joseph André Motte voor Siège Steiner, Frankrijk medio 1950.
"Tempo Chair." A pair of Mid-Century design low armchairs with gray upholstered seat on metal frame. Designed by Joseph André Motte for Siège Steiner, France around 1950.No longer availableDim. 70 x 75 x 72 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#31Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.
A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.No longer availableDim. h 23 en 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#44M. Baumans“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape of chalk cliffs". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#317Een lot fijn porseleinen kopjes en schoteltjes, diverse merken.
A lot of fine porcelain cups and saucers, various brands.No longer availableDim. H: 5-9 cmEstimate: € 60 / 80