#337Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.
A lot of three porcelain plates related to Ernest Claes, including one from Expo '58. Porcelain by Baudour & Dupont-Fourdrigniers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
#156Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.
#504“Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.
"Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.No longer availableDim. 67,5 x 49,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#367Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
A lot of six African figurines. Five in wood and one in ceramic.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#48Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#639Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#451Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
An oval-shaped vase "Cranberry Saurat" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom and with label. Designed by Hubert Lega, see catalog 1972.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80