#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#325Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#364Een lot van drie werkjes uit Indïe, een eglomisé van een jonge dame in ornaat, een gouache met twee dames tussen de lentebloesems en een vogeltje op een tak.
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70 / 90 -
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60