#9Een schouwpendule in albast en koper met twee bijbehorende kandelaars.
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#35Een lotje van drie terracotta olielampjes, waaronder een Islamitisch Seljuk lampje en twee mogelijk uit Romeinse periode.
A lot of three terracotta oil lamps, including an Islamic Seljuk lamp and two possibly from the Roman period.No longer availableDim. l 14.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120