#697Val Saint LambertEen vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.
#413Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.
A pair of cloisonné on copper baluster vases. Decorated with blossoms and grapevines. Chinese work.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#325Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.
A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.No longer availableDim. 4,5 x 12 x 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#574Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#472Pierre-Louis FlouquetPeriod: 1900-1967“Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.
"Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#567Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.No longer availableDim. 41 x 40 cmEstimate: € 80 / 120