#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75 -
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#160Omega GenèveEen 18 kt witgouden dameshorloge met 18 kt witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ladies' watch with an 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. bruto:43,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
‘Romantic Embrace’, oil on metal plate in gilt cast iron frame.No longer availableDim. 42 x 28 cmEstimate: € 60 / 80