#25
Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
A gilded wooden wall bracket with sculpted ornaments and 2 shelves.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#228Valenti
‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
#259Edmond Thomas
#204Eugène Flametz
#440Omega Genève Swiss Made
#425
Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.
#689Théo Verschaeren
‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
#93Val Saint-Lambert
#504
“Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.
#320
Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#620
Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
#386Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 80/100