Similar lots by type
-
#157
Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#370
Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100/150 -
#597
Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.
Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 700/800 -
#197Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#355
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#172
Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.
Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#384
Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40/50 -
#550
Een recente staande lamp met glazen kappen.
Un lampadaire récent avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 100/120 -
#781
Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#395
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#476
Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120/180 -
#167
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380/450 -
#208Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 800/1000 -
#571
Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.
Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500/600 -
#128
“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 170/200 -
#379
Een halluchtertje van messing en glas, versierd met pendeloques.
Un petit lustre de couloir en verre et laiton, avec une décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#202
“Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.
”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 400/600 -
#239
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.
Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9 cmEstimate: € 200/280 -
#181
Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 900/1000 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#163
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
“Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 500/600 -
#638
Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#369
“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#243
Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#67
Een houten schildersmodel in de vorm van een paard.
Modèle de dessinateur en bois représentant un cheval.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#72Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.
”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#589
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#169Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 320/380 -
#786
Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#692
Het volledige werk van Guy de Maupassant met illustraties Julian Damazy. Ed. Ollendorff, Paris. 18 delen. Eind XIXe eeuw.
L’oeuvre complète de Guy de Maupassant avec des illustrations par Julian Damazy. Ed. Ollendorf, Paris. 18 volumes. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#562
“Bosrijk landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘H. H. Cross’.
“Paysage boisé”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘H.H. Cross’.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120/140 -
#455
Porseleinen eetservies met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.
Un service à dîner en porcelaine au décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#41
“Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.
”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/80 -
#722
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.No longer availableEstimate: € 80/120