Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.

Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.

Une paire de candélabres muraux en bronze, style Louis XV. Nous ajoutons un troisième légèrement différent.
Dim. h: 65 cm
SKU: 2409190819.
Category: Brons.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #819
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #657

    Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.

    Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm (zonder kap)
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.

    Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    “De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.

    ”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #851

    Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.

    Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637

    “Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    ”Tambour”. Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    “Staand naakt”. Een bronzen beeldje.

    ”Nu debout”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.

    Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623
    Casper D.

    “Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.

    ”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #728

    Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.

    Une paire de plaquettes en bronze, décors classiques en relief.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #298

    Een zamakken vaasje, versierd met een druivenplukkende putto. Op arduinen voetstuk. Begin XXe eeuw.

    Un petit vase en régule, décoration d’un putto récoltant le raisin. Sur socle en pierre de taille. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191
    A. Gaudez

    “Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Mignon”. une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #91

    Een bronzen schemerlamp in de vorm van een boerin onder een boom. Ivoren (?) handjes en hoofdje. Enkele vingertjes afgebroken. Zonder originele kap.

    Un lampe en bronze sous forme de fermière sous un arbre. Mains et tête en ivoire (?). Quelques doigts cassés. Sans abat-jour d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #823

    Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.

    Une petite lampe à huile en bronze, décorée d’un éléphant. Indien.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #641

    “Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.

    ”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #117

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.

    Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 240
  • #287

    Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.

    Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #358

    Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.

    Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #527

    Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.

    Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (66 cm met kap)
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #882

    “Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.

    ”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #755

    Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.

    Un bureau à un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 101 x 83 x 51,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #3

    Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.

    Un ensemble de poids dans un coffret en bois. Antique. Quelques manquements.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #815

    Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.

    Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 70
  • #791

    Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.

    Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Vier porseleinen beeldjes waarvan twee Hummeltjes en twee groepjes met putti. Kleine letsels

    Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #642
    Grindley, England

    Een aardewerken servies, bestaande uit een grote en twee kleinere terrines, 36 platte borden, 12 diepe borden, 9 kleine borden, 2 sauskommen, een slakom, 2 kleine schaaltjes en 5 schotels. Gemerkt.

    Un service de table en faïence, comprenant deux grandes et deux petites terrines, 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 9 petites assiettes, 2 saucières, un plat à salade, 2 petits plats et 5 grands plats. Marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #20
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #314
    Félicien Rops

    “La Médecine”. Heliogravure. Monogram in de plaat. Apocrief gemonogrammeerd in rood potlood.

    ”La Médecine”. Une héliogravure. Monogramme dans la planche. Porte un monogramme apocryphe en crayon rouge.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #539

    “Koppel op een terras”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘F.R.’

    ”Couple et terrasse”. Techniques mixtes sur papier. Monogramme ‘F.R.’.
    No longer available
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #107

    Een boog met pijlen voor wipschieting. In draagtas en met koffertje met toebehoren.

    Un arc et flêches pour tir Papegai. Dans un sac et coffret à accessoires.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More