Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van fakkels, versierd met glazen kralen.

Een paar bronzen wandlampen in de vorm van fakkels, versierd met glazen kralen.

Une paire de lampes murales en forme de torches, décoration de perles en verre.
Dim. h: 48 cm
SKU: 1505180313.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #313
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #385

    Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.

    Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #781

    Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.

    Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172

    Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #163

    “Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.

    “Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #638

    Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #370

    Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.

    Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #571

    Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.

    Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #157

    Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.

    Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202

    “Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.

    ”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #167

    Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.

    Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #550

    Een recente staande lamp met glazen kappen.

    Un lampadaire récent avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 195 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.

    Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #181

    Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.

    Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #747

    Een paar verzilverde kandelaars.

    Une paire de chandeliers argentés.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #128

    “De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #384

    Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.

    Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.

    Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.
    No longer available
    Dim. h: 105 & 170 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #208
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.

    “Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #379

    Een halluchtertje van messing en glas, versierd met pendeloques.

    Un petit lustre de couloir en verre et laiton, avec une décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #476

    Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.

    Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #395

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #355

    Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #239

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9 cm
    Estimate: € 200 / 280

Other lots in this auction

  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #707

    Een hardhouten wandelstok in bamboe-imitatie.

    Une canne en bois dur imitant le bambou.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee kleine vaasjes, een schaaltje, een deksel en een etui met achttien lepeltjes met vermeil. We voegen er asbak met een reliëfdecor aan toe.

    Un lot d’argent, comprenant deux petits vases, une coupelle, un couvercle et un étui contenant dix-huit petites cuillères avec du vermeil. Nous ajoutons un cendrier à décor en relief.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #377

    Een tinnen kantelspiegel.

    Un miroir tournant en étain.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #227

    Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).

    Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).
    No longer available
    Dim. H 210 x B 65 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #738

    Vier schotels, waarvan één Delftse, een Japanse schotel met twee haarscheuren en twee Imari borden.

    Quatre plats, dont un plat de Delft, un plat japonais avec deux cheveux, et deux assiettes Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #780

    4 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.

    Quatre chaises en noyer style Louis Philippe avec assises cannées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #273

    Siervaas van biscuit en verguld brons, met een allegorisch reliëfdecor. Omstreeks 1900.

    Un vase de décoration en biscuit et bronze doré, avec un décor allégorique en relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #679

    “Therese Philosophe.” Een serie van tien pagina’s papier met telkens vier etsen met erotische voorstellingen.

    “Thérèse Philosophe”. Une série de dix pages en papier avec chaque fois quatre eaux-fortes par page, représentant des scènes érotiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #193

    Een paar vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen engelen en op marmeren voetstukken, versierd met verguld brons.

    Une paire de chandeliers, style Empire, portées par des anges en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist van ± 5 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’améthyste pesant ± 5 ct.
    No longer available
    Dim. 5,37 g
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More