#90Rinaldo Gavello
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen. Gesigneerd en in origineel lederen zakje.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. Signé et dans un petit sac en cuir d’origine.No longer availableDim. 17,53 gEstimate: € 600 / 800 -
#185
Une bague en or blanc de 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 800 / 1000 -
#91
Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.
#286
Een tombeaucommode van gefineerd hout met drie laden, bronzen trekkers en beslag en een marmeren blad.
Une commode tombeau en bois de placage à trois tiroirs, montures en bronze et tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 119 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
#772
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
#699Toulet Excelsior
Drie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
#615
Chinese godheid van gebeeldhouwd hout.
Une divinité chinoise en bois sculpté.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98
Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.
#754
#507
Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#341
Een paar ingekaderde tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw.
Une paire de carreaux encadrés bleu et blanc de Delft. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 40 / 60