Similar lots by type
-
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220 / 240 -
#764
Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#683
Een lot van zeven verschillende Afrikaanse wapens.
Lot de sept armes africaines diverses.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140 / 200 -
#338
Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#698
Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160 / 180 -
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#346E. Carlier
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280 / 320 -
#216J. Neutek
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#717
Een Afrikaans houten masker. Kwele, Congo Brazzaville.
Masque en bois. Kwele, Congo Brazzaville.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#727
Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.
Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 450 / 500 -
#9
Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#331Lalouette
“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#713
Een Kifwebemasker. Songje, D.R.C.
Masque Kifwebe. Songje, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 140 -
#136Jarnost Gause
“De vioolspeler”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400 / 500 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160 / 180 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90 / 110 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#711
Een taboeretje van gesculpteerd hout, versierd met kralen. Kameroen.
Tabouret en bois sculpté décoré de perles. Cameroun.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#770
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#549
Een rasterdruk naar Salvador Dali.
Reproduction d’après Salvador Dali.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30 / 60 -
#690Boch
Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor van Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D.781. Vorm 529.
Petit vase en faïence au décor de fleurs par Catteau. Marque sous la base et numéro D.781. Forme 529.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 130 -
#68
Twee vechtende hanen van verzilverd brons.
Deux coqs se battant. Bronze argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#740
Een lot van 15 roestvrij stalen herenhorloges.
Lot de 15 montres à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#55
Een vijf rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en bolletjes.
Collier aux cinq rangées de perles, perles alternants et fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#313
Vier glazen, drie champagnecoupes en zes schaaltjes van geslepen kristal in diverse kleuren. Met bijpassende karaf.
Quatre verres, trois coupes à champagne et six petits plats en cristal taillé de couleurs différentes. Avec carafe assortie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#784
Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#97
Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#719Roger Boutens
“Deutschnofen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen”. Huile sur toile. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613
Een paar imposante porseleinen siervazen naar het Sèvres porselein met bronzen voet en mythologische scènes in de cartouches op de buik.
Paire de vases imposantes en porcelaine dans le genre de Sèvres. Pieds en bronze. Décor de scènes mythologiques sur les panses.No longer availableDim. H 127 cmEstimate: € 3600 / 4000 -
#361
Een lot porselein en aardewerk met een gedeelte Hutschenreuter borden en schotels van wit porselein met vergulde rand, een Japans theeservies, een kan van plateelwerk gemerkt Bergen, een vaasje, een schaaltje enz.
Lot de porcelaines et de faïences dont assiettes et plats Hutschenreuter en porcelaine blanche aux bordures dorées, un service à thé japonais, une verseuse en faïence de Bergen, un petit vase, un petit plat etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80