#46
Een klein eikenhouten eendeurskastje op sledepoten.
#685
Glasservies van amberkleurig kristal.
#426
Een oude, lage ladderback chair.
#111
Paire de vases à bouton en creamware à décor de cigognes et de pins à la japonaise. Numérotés en bas.No longer availableDim. H.52 cmEstimate: € 100/120 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de malachite.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 180/250 -
#248
Twee gedreven zilver kommetjes met hout versiering.
#691
Een Chinese porseleinen schotel met figuren.
#383
#243
Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
#547
#757
#146
Een eikenhouten tweedeurs linnenkast. XIXe eeuw.
Une armoire à linge à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 169 cmEstimate: € 80/120