Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar casolette vazen, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.
Een paar casolette vazen, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.

Een paar cassoletten, wit geaderd marmer en brons, gedecoreerd met gezichten aan de oren.

A pair of cassolette vases, white veined marble and bronze, decorated with faces at the handles.
Dim. h 37 cm
SKU: 2105240108.
Categories: Brons, curiosa, Marmer, XXe eeuw.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #586

    Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.

    A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #676
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #710
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625
    Gils

    Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.

    A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces.
    No longer available
    Dim. 10 x 48 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #675

    Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.

    A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #606

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #692
    Delfts Polychrome

    Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #711
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #701
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #566

    Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.

    A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 600 / 800

Other lots in this auction

  • #241
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen vaas met geometrisch decor.

    An Art Deco Czech crystal cut vase with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 27 x 9,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #50

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,34 ct. FVS1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. FVS1.
    No longer available
    Dim. 3,45 g m: 56.
    Estimate: € 600 / 700
  • #22

    Een porseleinen sierbord met romantisch figuratief decor en vermelding “R. Charlotte”, vergulde rand en ornament. Verso gemerkt.

    A porcelain decorative plate with romantic figurative decor and inscription "R. Charlotte", gilt edge and ornament. Marked on the back.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    Een art-nouveau jardinière in geglazuurd aardewerk met olijfbladeren en olijven in het decor. Vermoedelijk Frans werk.

    An Art Nouveau jardinière in glazed earthenware with olive leaves and olives in the design. Presumably French work.
    No longer available
    Dim. 21.5 x 44 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #695

    Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.

    A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten, saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g m: 55.
    Estimate: € 750 / 850
  • #223
    Jef Lambeaux

    “Damesbuste”. Een bronsgepatineerd beeld in plaaster, getekend Jef Lambeaux.

    "Female bust." A bronze-patinated plaster sculpture, signed by Jef Lambeaux.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #21
    Capodimonte

    Een vintage porseleinen tafellamp met beeld van een meisje met 2 duiven en gestoffeerde kap. Gemerkt en gelabeld Capodimonte. Onderaan gesigneerd.

    A vintage porcelain table lamp featuring a sculpture of a girl with 2 doves and a fabric shade. Marked and labeled Capodimonte. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 x Ø 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #195
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #334
    Devolder

    “Stilleven met asperges”. Olieverf op doek gesigneerd Devolder.

    "Still life with asparagus". Oil on canvas signed by Devolder.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18k yellow gold ring with two profiles set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approx. 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 9,17 g m: 53.
    Estimate: € 900 / 1000
  • #227
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More