Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.

Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.

Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.
Dim. h: 62 cm
SKU: 2708190238.
Categories: Brons, Marmer, XIXe eeuw.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #244
    Just Campagne

    Een rode lederen handtas.

    Un sac à main en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #638

    Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.

    buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 215 x 152 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #252
    Frans Van Damme
    Period: 1858 - 1925

    “Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    “Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #249

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 107 x 150 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #138

    Een paar cassolettes van geaderd wit marmer en verguld brons, versierd met zwanen. XIXe eeuw.

    Une paire de cassolettes en marbre blanc veiné et bronze doré, décoration de cygnes. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #648

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #264
    Longchamp

    Een grote zwarte handtas van leder en stof.

    Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.

    Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. Ø 88,5 cm h: 78 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #125
    Baume & Mercier Geneve

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #222

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #627

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #225
    Hermes Paris Automatique

    Een roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #251

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #286

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 260 x 126 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.

    Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #694

    Een zuilvormige piëdestal van zwart marmer.

    Un piédestal sous forme de colonne en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #223
    Graux-Marly, Paris

    Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #755

    Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.

    Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #75
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #279

    Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.

    Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #219

    Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.

    Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 210 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #583

    Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.

    Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #421

    Een documentatieboek: ”Boom. van de oudheid tot het jaar 2000.” Uitgave 1999.

    Un livre de documentation: “Boom. Van de oudheid tot het jaar 2000”. Ed. 1999.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #466
    Ardekan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 253 x 143 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407

    Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.

    Un petit meuble d’écriture/classement en chêne. La porte de gauche à été remplacée.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #764

    “Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.

    ”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #152

    “Met Messen Spelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.

    ”Jouer avec des couteaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.
    No longer available
    Dim. 64 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #563

    Een paar Mexicaanse beelden, bestaande uit een zittende figuur met arend van jade en een stamhoofd van arduin en malachiet.

    Une paire de statues mexicaines, comprenant une figure assise avec un aigle en jade, et un chef de tribu en pierre de taille et malachite.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #837

    Een vintage hanglamp met rookgrijze glazen kap. Jaren ‘60.

    Une lampe vintage à coupe en verre fumé. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #803

    Een siervaas van gepolychromeerd porselein met een decor van rozenknoppen in reliëf. Vermoedelijk Oostenrijks.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome, décor de boutons de roses en relief. Probablement autrichien.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
  • #260

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.

    Une bague en or blanc et rose sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,42 ct.
    No longer available
    Dim. 9,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #39
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Schuur en kar - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 21/100 & 7/100.

    ”Grange et char - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche et numérotées resp. 21/100 et 7/100.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #409

    “Stadszicht”. Aquarel op papier. Begin XXe eeuw.

    “Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #374
    F. De Block

    “Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .
    No longer available
    Dim. 46 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More