Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.

Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.

Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.
Dim. h: 54 cm
SKU: 2310180203.
Categories: Brons, Marmer.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #203
Estimate: € 580 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #581

    “Zittende Bodhisattva op eend”. Een verguld bronzen beeld.

    ”Bodhisattva assis sur un canard”. Une statue en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #261

    Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.

    Garniture de bureau sept pièces en marbre noir. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #603

    Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en cloisonné sur bronze, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 2500 / 2600
  • #293

    “Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.

    Petite tête d’enfant.” Un ornement en bronze sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #600

    Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.

    Une grande représentation de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #537

    Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Encensoir en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #456

    Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #435

    Een art deco vaas van glas. Barst.

    Un vase Art Déco en verre. Fissure.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #186

    Een Louis Philippe wandconsole van mahoniehoutfineer, versierd met marquetterie en met een groen marmeren blad.

    Une console murale en bois de placage acajou, style Louis Philippe, décoration de marqueterie et une tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 91 x 100 x 36 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #450

    Een art nouveau inktstel van brons en marmer.

    Un encrier Art Nouveau en bronze et marbre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #147

    Een driedelig klokstel van marmer en zamak.

    Un ensemble de cheminée en trois pièces en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een bronzen krokodil.

    Un crocodile en bronze”.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #207

    “Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et son caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #591

    “Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.

    ”Homme et femme”. Une statue en bronze à patine noir style Art Déco, d’après une oeuvre par Boris Lovet-Lorski.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #223

    “Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.

    ”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #208

    “Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.

    ”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #598

    “Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.

    ”Couple japonais”. Deux statues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #197

    “Personages op een slee, getrokken door drie paarden.”. Een bronzen groep. Russisch werk.

    ”Personnages sur un traîneau tiré par trois chevaux”. Un groupe en bronze. Travail russe.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #198

    Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.

    Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 560 / 600
  • #601

    Een groot kubistische bronzen beeld.

    Une grande statue en bronze cubique.
    No longer available
    Dim. h: 66,5 cm
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #795

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een bronzen wierookbrander op drie pootjes. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir en bronze sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #460

    Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.

    Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #564

    “Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Kleine herstellingen.

    ”Femme dans un intérieur”. Huile sur toile. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 68 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #162
    J. Devuyst

    “Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #98

    Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.

    Un buste d’un jeune homme et d’une jeune fille en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301
    Meinel & Herold

    Een oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.

    Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #454
    Octave Landuyt

    “Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.

    ”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.
    No longer available
    Dim. 29 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #703

    Een lot van drie oude camera’s, periode 1912 - 1955: - Goerz Taro Tenax met tas en plaathouder. - Talbot, Berlijn. Met tas - Kodak Brownie SIX-20. Allen in werkende toestand en de balgen in goede staat.

    Un lot de trois anciennes caméras, période 1912 - 1955: Goerz Taro tenax avec sac et porte-disques. Talbot, Berlin. Avec sac. Kodak brownie SIX-20. Toutes en état de marche, XXX en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #417

    Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #369
    Boch Keralux

    Een vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm; b: 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #291

    Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.

    Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #420

    Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.

    Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #511

    Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.

    ”Un lot d”écritures du XVIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #398

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit gedeltelijke bestekken, doopbekertjes, souvenirlepeltjes, enz.

    Un lot de métal argenté, comprenant des services à couverts non-complet, des cuillères-souvenir, etc...
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More