Similar lots by type
-
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
Other lots in this auction
-
#330
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a central sapphire of approximately 0.50 ct. -
#315
Een lot van 3 bierpullen waarvan 2 in blauw en wit aardewerk met opschrift ‘LITRE’, beide gemerkt waarvan op de ene W21, de andere niet meer leesbaar. En een kristallen pul. Eén pul ontbreekt het tinnen deksel en vertoont schilfers alsook haarlijnscheurtjes en een restauratie.
A lot of 3 beer steins, 2 in blue and white earthenware with the inscription 'LITRE', both marked, one with W21, the other unreadable. And a crystal stein. One stein is missing the pewter lid and shows flake damage, hairline cracks, and restoration. -
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
"Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom. -
#121
Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century. -
#663Canon
Een analoog fototoestel, Canon T70 met 3 lenzen, Canon FD 50mm 1:1.4, Canon FD 35-70mm 1:3.5-4.5 en een Sigma zoom, 75-210mm 1:3.5-4.5. Met draagtas, boekjes en andere toebehoren.
An analog camera, Canon T70 with 3 lenses, Canon FD 50mm 1:1.4, Canon FD 35-70mm 1:3.5-4.5, and a Sigma zoom, 75-210mm 1:3.5-4.5. Comes with a carrying case, manuals, and other accessories.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#332
Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge. -
#347
Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
A plastic wall console. In the style of antiquity. -
#12
Oude Belgische legerhelm met binnenhelm en kinriem.
Old Belgian army helmet with liner and chinstrap.Place a bid ›Estimate: € 40/50 -
#152Henri De BraekeleerPeriod: 1840-1888
“Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life various". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#45Bergen Céramique Montoise
Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
A lot of Art Deco polychrome earthenware, marked CM Bergen at the bottom. Consisting of a hexagonal vase, numbered 614/156, an ashtray numbered 763/156, and a vide poche numbered 267/156. -
#395
Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag. -
#229
“Landschap met paard en kar”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.