#207Royal Dux
Een aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.
#427
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
#607
Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
#201Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#354
Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Chinese hard wooden stool with marble top.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80/120 -
#410
Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#647
Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/70 -
#542Jean-Pierre Tuerlinckx
“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#153
#575
Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
#79Frans Van Genesen
“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120/200 -
#335
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 45/55