#635Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#665Een Val Saint Lambert schaal uit de jaren 60 van de vorige eeuw , lichtgroene kleur , onderaan gesigneerd , vertoont krassen in het center van de schaal .
A Val Saint Lambert bowl from the 1960s, light green colour, signed on the bottom, shows scratches in the center of the bowl.No longer availableDim. diam 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#167Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#193Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75 / 125 -
#497Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#625Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
A heavy green bowl by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#579René CarcanPeriod: 1925-1993“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#350Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#362“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
“Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200