Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met een blauw op wit decor met langlevenstekens.

Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met een blauw op wit decor met langlevenstekens.

Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec marques de longévité.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2510220478.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #478
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #531

    Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.

    Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #546

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #310
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    Een paar antieke porseleinen apothekerspotten met meerkleurige en vergulde decors. Haarscheuren in het glazuur.

    Paire de pots d'apothicaire anciens en porcelaine à décors multicolores et dorés. Cheveux dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #396

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #694

    Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #495

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #695

    Een Japanse houten emmer.

    Un seau japonais en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #533

    Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une petite table basse chinoise en bois de fer.
    No longer available
    Dim. 40 x 52 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #675

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #557

    Een met been bezette vijfdelige toiletset met gegraveerde decors.

    Nécessaire de toilette cinq pièces incrusté d'os aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. l: 4 - 25 cm Ø: 6,5 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #548

    Een ronde bronzen voorraadpot op drie pootjes en versierd met symbolen. Chinees werk.

    Pot de provision rond en bronze sur trois pieds et décoré de symboles. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #539

    Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.

    Une table chinoise à plateau rond en laiton, soutenue par trois têtes de dragon sur un pied pliant.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm Ø: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #349

    Een porseleinen serviesje met twaalf bordjes, elf kopjes met schoteltjes, zes eierdopjes, koffiepot, suikerpot en melkkannetje. Immortelle de Saxe-decor. Duitse merken.

    Service de vaisselle en porcelaine comprenant douze assiettes, onze tasses avec soucoupes, six coquetiers, une cafetière, un sucrier et un pot à lait. Décor Immortelle de Saxe. Marques allemandes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.

    Une paire de grues cloisonnées sur laiton et sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #537

    Drie verschillende Japanse geishapoppen op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #553

    Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 137 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #138
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van Bordeaux boxkalfleder.

    Un sac à main en cuir de veau box bordeaux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 300
  • #187

    Een zesdelig kristallen toiletstelletje. De karaf met kleine randschade en ontbrekende stop.

    Un ensemble de toilette en cristal de six pièces. La carafe avec des dégâts mineurs sur les bords et un bouchon manquant.
    No longer available
    Dim. H:13-20cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #151
    Alexandre Morlon

    “Zittend naakt met geitje”. Een groep van deels gepatineerd en deels verzilverd brons op houten voetstuk. Gesigneerd en met stempel.

    “Nu assis avec une chèvre". Un groupe de bronze en partie patiné et en partie argenté sur un socle en bois. Signé et avec cachet.
    No longer available
    Dim. 41 x 81 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #140

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en onyx.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,04 ct et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 11,84 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #74

    “Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Mère avec des enfants". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #246

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une grande armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 246x202x75cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #277
    Boch Frères Keramis

    Een aardewerken vaas met verguld bloemendecor in een donkerblauwe fries op lichtblauwe fond. Vorm 805. Decor 567.

    Vase en faïence à décor floral doré dans une frise bleue foncée sur fond bleu clair. Forme 805. Décor 567.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #508

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Een vintage designlamp met basis en bol van oranje en wit Muranoglas. In de stijl van Mazzega door Carlo Mason.

    Une lampe design vintage avec base et sphère en verre de Murano orange et blanc. Dans le style de Mazzega de Carlo Mason.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #73
    Wiskemann, Bruxelles

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutvaatje aan toe.

    Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Marqué. Nous y ajoutons une salière et une poivrière.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #71

    Een vaas en een karaf van blauw gedubbeld en geslepen Boheems kristal. Gaaf.

    Un vase et une carafe en cristal de Bohême bleu doublé et taillé. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #260

    Een 18 K geelgouden ring bezet met tijgeroog.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un oeil de tigre.
    No longer available
    Dim. 8,91 g
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More