#631Een paar polychroom aardewerken schotels. Achteraan gemerkt.
A pair of polychrome earthenware dishes. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#469“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#481Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.
A Chinese ceremonial 'Jian' saber. Circa 1900.No longer availableDim. L 62 cmEstimate: € 220 / 260 -
#194Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#587Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#435Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
A plastic sculpture after the ancients. On a stand.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 40 / 50 -
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a floral scene in the decor.No longer availableDim. 58 x Ø28cmEstimate: € 220 / 280