Similar lots by type
-
#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with butterflies and floral decoration. Marked at the bottom. -
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
A lot of various bric-a-brac. Figurines, bisque, tin, silver-plated, bag, etc. Approximately 33 pieces. Two items are broken. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
A lot of vintage children's tableware consisting of 2 warming plates, 4 plates, and a cup. Arzberg, Limoges, and Benraad. -
#209Capo di Monte
“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
"Tramp with dog", a polychrome porcelain statue marked with the crowned N of Capo Di Monte. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration, on a wooden base. Fading present. Late 19th century. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl. -
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#215Maastricht.
Een antieke cache-pot op losse voet, P. Regout & Co - Maastricht.
An antique cache-pot on a separate base, P. Regout & Co - Maastricht. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#278
Een Chinees porseleinen zeshoekige vaas met vlinders en floraal decor.
A Chinese porcelain hexagonal vase with butterfly and floral decoration. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#232
Een cache-pot met schaal met oosterse decoraties.
A cache-pot with bowl with oriental decorations. -
#80
Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
A lot of 6 Korean earthenware tea cups. -
#275
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
A lot of 13 pieces of various porcelain, biscuit, and plastic figurines from Capo Di Monte. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
A lot of 3 handmade traditional Wayang theater puppets. -
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen.
Other lots in this auction
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#9Capodimonte
“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#34
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
A lot of 4 porcelain figurines, 2 couples, one man with glued head and other damage. -
#146
Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
A lot of various African items, consisting of a wooden figurine, stone figurine, 2 wooden masks wall decorations, and a mask. -
#180
“Anglia, Scotia et Hibernia” & “The Kingdome of Scotland”. Een paar geografische kaarten op papier.
"Anglia, Scotia et Hibernia" & "The Kingdome of Scotland". A pair of geographical maps on paper. -
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips. -
#208
Een gefineerd houten dienblad, het blad versierd met floraal decor in marqueterie en messing rand.
A veneered wooden tray, the top decorated with floral marquetry design and brass trim. -
#4
Een lot kinderboeken, waaronder een sprookjes set, en vertaalde Japanse versies van het Lelijke eendje en Doornroosje; en een Chinese puzzel van knobbelzwanen.
A lot of children's books, including a set of fairy tales, and translated Japanese versions of The Ugly Duckling and Sleeping Beauty; and a Chinese puzzle of mute swans.