#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#158Louis Peeters“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
#91‘Napoleontische officier.’ porseleinen beeld, Capodimonte.
'Napoleonic officer.' Porcelain figurine, Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#90Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 60 -
#19Een moderne metalen staande lamp met 2 lichtpunten en schuifregelaar.
A modern metal floor lamp with 2 light points and a dimmer switch.No longer availableOnline onlyDim. 182 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Een oude rode koperen koetslamp.
An old red copper carriage lamp.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm -
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#210Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa.
#257H&M HomeEen klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.