#230Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm -
#232Een lot kleurloos kristal, 6 stuks, waaronder: een kat van Villeroy & Boch, een driehoekig vaasje van VSL, een grote en kleine vaas en twee schaaltjes (kleinste gemerkt ‘Movado’).
A lot of colorless crystal, 6 pieces, including: a cat by Villeroy & Boch, a triangular vase by VSL, a large and small vase, and two bowls (smallest marked 'Movado').No longer availableOnline onlyDim. h -18 cm -
#100Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 10 / 20 -
#182Een rond massief eikenhouten bijzettafeltje met rasterwerk.
A round solid oak side table with lattice work.No longer availableOnline onlyDim. 69 x Ø 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Jana Reinerova“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#144Ch. Stokbroeckx“De 93 jarige man.” Pentekening met gemengde techniek, naar een werk van Albrecht Durer.
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 20 / 30