Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.

Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.

A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.
Dim. 36 x Ø17cm
SKU: 2410230381.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #245

    Een porseleinen Napoleon vaas in Empire stijl met vergulde armen en decor.

    A porcelain Napoleon vase in Empire style with gilded arms and decoration.
    No longer available
    Dim. 40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #342

    Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.

    A hand-painted Delft vase with a floral and bird design.
    No longer available
    Dim. h 33 x Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #691
    Lladro

    ‘Summer stroll’, een Lladro beeld, modelnr 7611 in originele verpakking.

    'Summer Stroll', a Lladro figurine, model number 7611 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #683
    Lladro

    ‘For a perfect performance’, een Lladro beeld, modelnr 07641 in originele verpakking.

    "For a perfect performance, a Lladro figurine, model number 07641 in original packaging."
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #344
    Lladro

    ‘Pals forever’, een Lladro beeld, modelnr 07686 in originele verpakking.

    "Pals forever", a Lladro figurine, model number 07686 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #644
    Imari

    Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.

    An Imari porcelain vase decorated with flora and birds.
    No longer available
    Dim. 32,5 x Ø25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #603

    Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.

    A set of Chinese porcelain bowls and dishes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #228
    Karlsbader

    Een 19-delig theeservies, Karlsbader Porzellan Manufaktur, een ondertasje is beschadigd alsook het dopje van het deksel van de theepot is afgebroken en ontbreekt.

    A 19-piece tea set, Karlsbader Porzellan Manufaktur, a saucer is damaged as well as the knob of the teapot lid is broken and missing.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.

    A Chinese porcelain baluster vase with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø24cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #599

    ‘Bergzicht met brug en huisjes’, aquarel op papier met witte passepartout.

    "Mountain view with bridge and houses", watercolor on paper with white mat.
    No longer available
    Dim. h 94 x b 42,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #687
    Lladro

    ‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.

    "‘Can I play’: a Lladro figurine, model number 7610, in its original packaging."
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #584
    Delft

    Een porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multi-colored porcelain Delft vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø28cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #699

    Een Frans porseleinen taartbord met koperen taartschep. Handbeschilderd floraal decor met vergulde elementen.

    A French porcelaine cake dish with a copper cake server. Hand painted with a floral decoration and gilt details.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #533
    Sèvres

    Een paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    A pair of French porcelain lidded vases with pinecone ornament, floral decoration, and gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42 x 21cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #679
    Lladro

    ‘Preening crane’, een Lladro beeld, modelnr 01612 in originele verpakking.

    'Preening crane', a Lladro sculpture, model number 01612 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #425

    Een Indische houten salontafel met blad in trapeziumvorm op 3 poten. Met metalen strips belegd en gesculpteerde details in het decor.

    An Indian wooden coffee table with a trapezoid-shaped top on 3 legs. Adorned with metal strips and sculpted details in the decor.
    No longer available
    Dim. 42 x 82cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.

    A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.
    No longer available
    Dim. 40 x 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een lot van 4 porseleinen soldaatjes, 2 dragen het merkteken van Sitzendorf, 2 van Capo Di Monte.

    A lot of 4 porcelain soldiers, 2 bearing the mark of Sitzendorf, 2 of Capo Di Monte.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #695
    Lladro

    ‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.

    'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #339
    Boch Frères La Louvière

    Een oude mahoniehouten bidet met porseleinen recipiënt van Boch.

    An old mahogany bidet with a porcelain receptacle from Boch.
    No longer available
    Dim. 51 x 50cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #612
    Rosenthal

    Een lot porselein Rosenthal servies, bestaande uit 32 stuks kristallen water-, witte en rode wijnglazen. 12 Soep, eet -en dessertborden. 12 koffie tassen met schoteltjes en 8 schoteltjes bijgevoegd.

    A set of Rosenthal porcelain, consisting of 32 crystal water, white and red wine glasses. 12 soup, dinner, and dessert plates. 12 coffee cups with saucers and 8 additional saucers included.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #467

    Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.

    A Chinese cloisonné egg with raised floral decoration. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. 29 x Ø16cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347
    De Fuisseaux, Baudour

    Een wit porseleinen eetservies met een veelkleurig bloemenmotief. Onderaan gemerkt. 36 platte borden, 11 soepborden, 13 dessertborden, 18 schalen, sauskommen en terrines.

    A white porcelain dinnerware set with a colorful floral pattern. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #481
    Imari

    Een Imari porseleinen sierbord met floraal decor. 19e eeuws.

    An Imari porcelain decorative plate with floral design. 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø47cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #196

    Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.

    A 19th century oak two-door cupboard.
    No longer available
    Dim. 200 x 175 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #529
    Fred Bervoets
    Period: °1942

    “Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.

    "Composition". Color lithograph. Signed and numbered 2/50 outside the image.
    No longer available
    Dim. 54 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    Jules Jacques Boulez

    “Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #240

    Een 18 kt witgouden hanger met onyx en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,83 ct.

    An 18 kt white gold pendant with onyx and set with diamonds with a total weight of 0.83 ct.
    No longer available
    Dim. 12,35 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #577
    -

    Een Chinese crackleware theepot met gebroken wit glazuur in de vorm van een pompoen.

    A Chinese crackleware teapot with off-white glaze in the shape of a pumpkin.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #453
    Jean-Paul Cleren

    “Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.

    "Face in hand." A gilded bronze in an abstract style. Signed and numbered 187/000 at the top.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #329

    Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.

    A wooden quarter-shaped corner shelf with swivel legs and 3 tiers.
    No longer available
    Dim. 97 x 43 x 43cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #283
    Luc Orient Eddy Paape-Greg

    Een lot van 17 Luc Orient strips, diverse titels en uitgaven, waaronder “Het dal van de drie zonnen” nr 1 1969, 1e druk en “De bevroren zombies” nr 2 1970, 1e druk.

    A lot of 17 Luc Orient comic strips, various titles and editions, including "The Valley of the Three Suns" no. 1 1969, first edition, and "The Frozen Zombies" no. 2 1970, first edition.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #369

    Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.

    A colored etching, signed outside the plate 'Marten Van Der Hoop'.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #91
    Lodewijk Van Boeckel

    Een bronzen rozentak met bomkop in verwerkt op marmeren plaque.

    A bronze sculpted rose branch with bomb head incorporated on a marble plaque.
    No longer available
    Dim. 30 x 14cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #276

    Een gesculpteerde eikenhouten armstoel met getorste poten en leeuwenkop ornamenten in Louis XIII stijl. Gestoffeerde rug en zitting met floraal decor en jachthoorn details.

    A carved oak armchair with twisted legs and lion head ornaments in the Louis XIII style. Upholstered back and seat with floral decor and hunting horn details.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 x 67cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #422
    Jules Marie Canneel
    Period: 1881 - 1953

    “Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.

    "Elegant." A drawing on paper, mixed media. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 35 x 22cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More