#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#339Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#95Brunello CucinelliEen lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#27Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#678Anton PieckEen lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.
A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#52Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Meisjesportret.” Olieverf op paneel. Gedateerd ‘46. Gesigneerd.
“Girl portrait.” Oil paint on panel. Dated '46. Signed.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#384Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
A few works, mixed media. “Abstract coffee pots.” Wears monogram.No longer availableDim. 29 x 29 cm & 52 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#498Een koperen Art Deco luchter met kristal, 12-lichtpunten.
A copper Art Deco chandelier with crystal, 12 light points.No longer availableEstimate: € 100 / 120