Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Chinese dekselvazen met een blauw op wit decor van zotjes.

Een paar Chinese dekselvazen met een blauw op wit decor van zotjes.

Une paire de vases à couvercle chinois aux décors bleu sur blanc de petits fous.
Dim. h: 46 cm
SKU: 2509180607.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #607
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158

    Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.

    Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #799

    Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije

    Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 77 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #637

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase en porcelaine Canton récent.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #599

    Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #798
    Limoges

    Een mokkaserviesje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    Service à moka en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #243

    Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.

    Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #636

    Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

    Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. 118 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #769

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #791

    Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.

    Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #739
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #598

    Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.

    Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #161
    Vincennes, France

    Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #233
    Manufacture Imperiale de Sèvres

    Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #689

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #772

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #627

    Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #562

    Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.

    Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #628

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #317

    Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.

    Petite chapelle partiellement en bois parquet. Avec une Sainte-Vierge en cire et habits.
    No longer available
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #666

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Henri Schouten

    “Twee koeien bij de drenkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Deux vaches auprès de l’abreuvoir”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #766

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374

    Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.

    Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #801
    Gérard Cornelis à Liege

    Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.

    Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #248

    Drie olifanten van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.

    Trois éléphants en bronze et socles en marbre. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. 20 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4
    Willem Dolphyn
    Period: 1935 - 2016

    “Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.

    ”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #304
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.

    ”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.
    No longer available
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #703

    Ivoren snuffbottle versierd met twee musicerende kinderen. Japans werk, omstreeks 1900.

    Un flacon au décor de deux enfants qui font de la musique. Travail japonais, vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #431

    The spirit of extacy. Verzilverd metalen beeldje.

    ”The spirit of extacy”. Une statue en métal.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 325 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More