Other lots in this auction
-
#127
Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
Un petit vase en argent, gravures de fleurs.No longer availableDim. 76,62 g h: 7,5 cmEstimate: € 160/200 -
#398
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een flessenhouder, een dienblad van Wiskeman, twee flessenemmertjes, een bel, een lepel in etui, een etui met zes lepeltjes met kuikentjes en een etui met twaalf desertvorkjes van Christofle.
Un lot de métal argenté, comprenant un porte-bouteille, un plateau Wiskemann, deux seaux à glace, une sonnette, une cuillère dans un étui, un étui et six petites cuillères à poussins et un étui de douze fourchettes à dessert par Christofle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#772
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#116
Een meubel met twee deuren en een lade.
Un meuble à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 96 x 105 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#38
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#359
Twee prenten naar de klassieke oudheid.
Deux estampes d’après les classiques.No longer availableDim. 70 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#337
Een lot diverse oude stripverhalen. 14 stuks, in diverse staten. Franstalig en Nederlandstalig.
Un lot de 14 bandes dessinées, Français et Néerlandais, en divers états.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#334Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Groot landschap met knotwilg en hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Grand paysage, fermettes et saoul”. Huile sur toile. Signée et datée 1965.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 150/200 -
#778
Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.
Quatre verres à champagne en cristal incolore “Expo 1958”.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#225Delvaux
Een handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
Sac à main Delvaux modèle Souvrain en cuir tressé. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#408Lladro
“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.
”Mère bolivienne et son enfant”. Un groupe en porcelaine. Marque à la base.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#544Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100/120