Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

Een paar Chinese porseleinen dekselpotten, blauw-wit met landschappen in het decor.

A pair of Chinese porcelain lidded jars, blue and white with landscape décor.
Dim. 25 x Ø 22 cm
SKU: 0503240543.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #543
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #488

    Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.

    A pair of Chinese blue porcelain lidded jars with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 30 cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #415

    Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.

    A gilded bronze temple lion on a wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #517

    Een groot formaat Chinees porseleinen schotel. Blauw-wit met draak en floraal decor.

    A large Chinese porcelain dish. Blue and white with dragon and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #487

    Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.

    A Japanese bronze set consisting of two vases and an incense burner.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #255
    Mignon

    Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.

    A three-piece porcelain cabinet set. With romantically hand-painted 'Louis XV' decor. 'Dècorè Limoges'. One lid damaged.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #425

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 17 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #462

    Een lot van 3 Chinese houtsneden met diverse landschappen en personages in het decor. Enkele zegel met tekst.

    A lot of 3 Chinese woodcuts with various landscapes and characters in the setting. Some seals with text.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 34,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een set van twee Chinese porseleinen vazen met lampions en vazen in het decor.

    A set of two Chinese porcelain vases with lanterns and vases in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.

    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.

    A three-piece porcelain cabinet set with gilded parts, marked A.C.F. Blue Sèvres decor, handmade.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #600

    Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.

    An 18 kt white gold brooch set with two small brilliant-cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 4,56 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #537

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #577

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #513

    Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.

    A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style.
    No longer available
    Dim. 135 x Ø 50 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #655

    Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.

    A solid wood sculpted Chinese-style pedestal.
    No longer available
    Dim. h 81 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #609

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd-shaped vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508
    Ulim Limoges France Authentique

    Een groot Limoges porseleinen servies met Ulim decor. Diverse Napoleontische taferelen. Bestaande uit 24 platte, 12 diepe en 12 dessert borden. 12 tassen en 12 ondertassen, koffie-en suikerpot, melkkan. 1 soepterrine met deksel en 1 sauskom, 1 lange en 3 diepe schotels, 2 grote schotels, 2 kleine ovale en 7 kleine diepe schoteltjes. Sauskom met schilfertje aan de rand.

    A Limoges porcelain dinner service with Ulim decor. Various Napoleonic scenes. Consisting of 24 dinner, 12 soup, and 12 dessert plates. 12 cups and saucers, coffee and sugar pots, creamer. 1 soup tureen with lid and 1 sauce boat, 1 long and 3 shallow dishes, 2 large dishes, 2 small ovals, and 7 small shallow dishes. Sauce boat with chip on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #691
    Val Saint Lambert

    Een lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.

    A lot of three pieces of Val Saint Lambert including an ashtray and a small vase, green and colorless, and a pink bowl. All marked on the bottom and with a sticker.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    Neno Arpeco

    “Arabisch tafereel”. Een verzilverd reliëf op spiegel paneel. Onderaan gesigneerd, medio ‘80.

    "Arabic scene". A silver-plated relief on mirrored panel. Signed at the bottom, from the mid '80s.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.

    A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.
    No longer available
    Dim. 11 x 25 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en sterk geaderd arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engel en twee leeuwen. Bijgestaan door twee kandelaars op klauwpoten met vier lichtpunten. XIXe eeuw.

    A three-piece gilt bronze and veined marble clock set, including a pendulum decorated with an angel and two lions. Accompanied by two candle holders on claw feet with four light points. 19th century.
    No longer available
    Dim. 48 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #106

    Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.

    A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.
    No longer available
    Dim. 188 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #394

    Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.

    Tankawiel, a painting mixed technique on board.
    No longer available
    Dim. 62 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Henriette Coffez

    “Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 100 x 120cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een vaas “Xavier” van geslepen kristal, in de massa auberginerood gekleurd. Niet gemerkt. Model van Hubert Fouargé. Kleine randschilfers onderaan en bovenaan.

    A vase "Xavier" made of cut crystal, colored in aubergine red. Not marked. Design by Hubert Fouargé. Small chips at the bottom and top edges.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #47

    Een pendule van verguld metaal.

    A clock made of gilded metal.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359

    Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.

    An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #294
    Karel Van Vlaanderen

    ‘Interieur’, olieverf op doek, gesigneerd Karel Van Vlaanderen en gedateerd 1973.

    'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More