#253Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#544Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Playing Time". Numbered 30/150 and signed in the plate with a stamp and dry seal.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 200 / 220 -
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
#686Een handgeknoopt Perzische loper.
#28Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#591Hans BodyEen Harp Zither. Een houten snaarinstrument in koffer meet toebehoren, binnen in gemerkt met label: Hans Body Innsbruck.
A Harp Zither. A wooden string instrument in a case with accessories, marked inside with label: Hans Body Innsbruck.No longer availableDim. 77 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#360Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1200 / 1300