Similar lots by type
-
#426
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60/80 -
#741
Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.
Trois petits vases en porcelaine chinoise blanche et bleue avec décor en doré de paons. Nous ajoutons un petit vase à pense avec un décor de fleurs.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 50/80 -
#841
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#547
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#667
Twee Chinese wijzen van gesculpteerd been.
Deux sages chinois en os sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#681
Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#561
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280/300 -
#573
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#563
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120/140 -
#633
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1075
Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#406
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100/160 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#543
Een grote en een kleine vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met verschillende decors. Recent werk. Onderaan gemerkt.
Un grand et un petit vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome aux décors différents. Travail récent. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#863
Drie XIXe eeuwse sierborden van Imariporselein.
Trois assiettes en porcelaine d’Imari. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#651
Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#878
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70/120 -
#578
Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120/200 -
#747
Een Imari theesetje, bestaande uit een theepot, een suikerpot en een kommetje. Enkele haarscheuren en kleine beschadigingen. Japan, XIXe eeuw.
Un service à thé Imari, comprenant une théière, un sucrier et un pot. Quelques dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#903
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#380
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800
Other lots in this auction
-
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#20
Een lot zilveren juwelen waaronder 15 ringen, 14 armbanden en halssnoeren.
Lot de bijoux en argent dont 15 bagues, 14 bracelets et colliers.No longer availableDim. brut 299,35 gEstimate: € 160/200 -
#223
Schemerlamp gedragen door een vrouwenfiguur, genaamd Thaïs. Gesigneerd Puyt. Met glazen kap en gemonteerd op elektriciteit. H. 61,5 cm (zonder lampekap).
Lampadaire porté par une femme classique “Thaïs”. Signé Puyt. Abat-jour en verre. Monté à l’électricité. H. 61,5 cm (sans abat-jour).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende hanger bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct et pendentif assorti serti de corail.No longer availableDim. 5,47 gEstimate: € 250/350 -
#221
Een paar cassolettes van onyx en verguld brons met mooie bloemenguirlandes op de buik. Met losse deksels. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en onyx et bronze doré. Jolies guirlandes de fleurs sur la panse. Couvercles amovibles. Vers 1900.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 240/360 -
#617
Een coupe op voet en een vaas van geslepen amberkleurig en kleurloos glas, versierd met een bloemendecor.
Une coupe et un vase sur piédouche en cristal taillé partiellement coloré ambre dans la masse.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#389
Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000/3200 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800/1000 -
#831
Een vierkant juwelenkistje met inlegwerk. En de inhoud: o.m. een oud schietlood, een horzel, een flessenopener, een gelakt doosje enz.
Une boite à bijoux carrée avec décoration incrustée. Contient un ouvre-bouteille, une petite boite laquée etc.No longer availableDim. Z. 18 cmEstimate: € 40/50 -
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100