Similar lots by type
-
#734“Vrouw in profiel”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat: ‘Henri De Braekeleer’ en gedateerd 1876.
“Femme de profil”. Une eau-forte. Signée dans la planche: ‘Henri De Braekeleer’ et datée 1876.No longer availableDim. 12 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#59Theo De VosEen paar zichten op Mechelen. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1951 & 1961.
Une paire de vues sur Malines. Pastel sur papier. Signés et datés 1951 & 1961.No longer availableDim. 39 x 28 & 30 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272Roger Hebbelinck“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459Jef Vaes“4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.
“4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#739Shoichi Hasegawa“Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.
“Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Roger Hebbelinck“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.
“Rue Geerwijn, Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 116/350 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 65 ,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724Joseph Van Hoof“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.
“Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#534“Ferrari 250 GTO”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 164/250 buiten de plaat.
“Ferrari 250 GTO”. Une lithographie. Signée et numérotée 164/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 180 -
#4Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.
Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472A. Frank“Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.
“Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 28 cmEstimate: € 55 / 65 -
#62R. Lynden“Vismarkt te Mechelen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Marché au poisson à Malines.” Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#492Frieda Van Meir“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Met dedicatie.
“Composition”. Une lithographie. Signée et datée ‘93. Avec dédicace.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 65 / 80 -
#282Maurice Langaskens“Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.
“Les reconstructeurs”. Une eau-forte. Signée et numérotée 75/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#499Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“De Schelde - Mariekerke- St. Amands”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17/50 buiten de plaat.
“L’Escaut - Mariakerke - St. Amands”. Une eau forte. Signée et numérotée 17/50 hors planche.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Azalea’s - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/100 buiten de plaat.
“Azalées - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 41/100 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#699Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.
“La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Vladimir Suchanek“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 24/35 en gedateerd 1969 buiten de plaat.
“Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/35, datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542Henri Matisse“Le cirque”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
“Le cirque”. Une lithographie. Non signée.No longer availableDim. 45 x 69 cmEstimate: € 150 / 280
Other lots in this auction
-
#662Piens“De verboden lectuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.
“La lecture interdite”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98Een bronzen vide-poche in de vorm van een mand met druivenranken. Begin XXe eeuw.
Un vide-poche en bronze en forme de panier et vignes. Début XXième siècle.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#738Twee paar appliques, waarbij één paar van verzilverd messing in Lodewijk XV-stijl.
Deux paires d’appliques, dont une paire en laiton style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#437Willy Vandersteen“Snoek in de Boter”. UItgave omstreeks 1952. Rug los.
“Snoek in de Boter”. Edition autour de 1952. Dos endommagé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#19Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf borrelglaasjes, twaalf aperitiefglazen, twaalf champagnecoupes, tien wittewijnglazen en twaalf rodewijnglazen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant onze verres à shot, douze verres à apéritif, douze coupes à champagne, dix verres a vin blanc et douze verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#432Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#82“Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Stemmenrover”. Rode Reeks. Eerste druk. 1957. En “De Geverniste Zeerovers”. Rode Reeks. Eerste druk. 1958. Goede staat.
Suske en Wiske. “De Stemmenrover”. Série Rouge. Première édition. 1957. “De Geverniste Zeerovers”. Série Rouge. Première édition. 1958. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#449Dinky Toys“High security vehicle”. No. 105. Een speelgoedauto.
“High security vehicle”. Nr 105. Voiture miniature.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 34 / 36 -
#172“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100 / 200

