Similar lots by type
-
#521Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#227Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#491Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
Un grand vase à col en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#172Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320 / 360 -
#461Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor de personnages multicolores.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#598Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor onder ijzerrood ‘Amsterdams bont’ bloemendecor. Tijdperk Qianlong.
Une assiette en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc sous rouge de fer 'fourrure d'Amsterdam' décor floral. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#518Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#581Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 140 -
#427Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
Vase avec couvercle en porcelaine du Japon à décor multicolore de pivoines, fleurs et faisans dorés. Marqué en bas. Vers 1950.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#508Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 220 / 280 -
#503Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Een dekselvaas van Chinees porselein.
Un vase en porcelaine de Chine avec couvercle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#593Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#591Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#588Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#133Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#171Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#448Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.
Un plat en porcelaine Imari lobé et octogonal, à décor floral. Le second avec restauration sur un coin.No longer availableDim. Ø: 31 & 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#473Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#372Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Septembre 1992. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een figuur op troon uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Un personnage intronisé du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#428Een reeks van acht handgemaakte Chinese figuren van zijde en papier.
Un ensemble de huit figurines chinoises en soie et papier faites à la main.No longer availableDim. 67 x 30 cmEstimate: € 85 / 100 -
#269Theo PomierskiPeriod: 1909 - 1988“Stileven met pioenen in Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pivoines dans un vase de Delft. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#550Goebel, Germany“Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.
“Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Dunhill, ParisEen humidor. Met sleuteltje.
Une cave à cigares. Avec clé.No longer availableDim. 10 x 19 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#384Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Oog van de passie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2015.
Oeil de passion. Huile sur toile. Signée et datée 2015.No longer availableDim. 88 x 160 cmEstimate: € 500 / 800 -
#265Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,40 ct. en onyx.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,40 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#417Een Dongsong bijltje. Vietnam, +/- 300 v.c.
Une hache Dongsong. Vietnam, +/- 300 avant JCNo longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#150Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 1 ct. et de rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1500 / 1800 -
#88Een grote runderhoorn in gepatineerd messingen voet gedragen door een vrouwenfiguur en versierd met bladeren.
Une grande corne de vache au pied en laiton patiné portée par une figure féminine et décorée de feuilles.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#691Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.No longer availableEstimate: € 40 / 50

