#425Een gebogen tweeladenkast met opleg van fineer. Mer koper beslag. Met oranje marmer. Midden 20ste eeuw.
#613Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuw.
#186Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#279Louis Van Noordt“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479Salvador Dali“Twee vrouwen”. Litho. Gesigneerd en genummerd 190/250 buiten de plaat.
"Two women". Lithograph. Signed and numbered 190/250 outside the plate.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 200 / 220 -
#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#270“Olympische spelen Montreal 1976. Een collectie van vier zilveren munten in etui. 2 van 10 CAD, 2 van 5 CAD. 925‰.
“Olympic Games Montreal 1976. A collection of four silver coins in case. 2 of 10 CAD, 2 of 5 CAD. 925‰.No longer availableDim. 134,55 g - 925 ‰Estimate: € 50 / 70