#444Vic Gentils
“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#626
Een eikenhouten theetafel met ovaal blad. Op wieltjes en uitschuifbaar.
#315CLJ Sestle
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#239Van Wauwel
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#586
Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#300
Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#159
#41
Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#299
Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#117
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#285
Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35 / 45