Similar lots by type
-
#645
Een houten Afrikaans masker. Mogelijk van Zaïre.
Un masque africain en bois. Probablement du Zaïre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Een geel en blauw gondelvormig aardewerken inktstel. Montpellier, vroeg 19de eeuw. Gemerkt AD. Volledig.
Nécessaire à encre en faïence jaune et bleu en forme de gondole. Montpellier, début XIXe siècle. Marqué AD. Complet.No longer availableDim. 11 x 26 cmEstimate: € 160/180 -
#328
“De dienende kunst in het oeuvre van Joris Minne”. Een map met gesigneerde en genummerde zeefdrukken. 169/250 exemplaren. Uitgave Mercatorfonds.
« L'art de servir dans l'œuvre de Joris Minne ». Un dossier avec sérigraphies signées et numérotées. 169/250 exemplaires. Publication Fonds Mercator.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#228
19de eeuws zwart kruit percussiewapen. Onleesbaar gemerkt ‘U.S. - ...’
Arme à percussion à poudre noire du XIXe siècle. Illisiblement marquée 'US - ...'No longer availableDim. 140 cmEstimate: € 120/200 -
#568
Een Louis-Philippe karaf met geslepen versieringen en met een gegraveerde bloemenfries op de buik.
Carafe Louis-Philippe décorée d’une frise de fleurs gravée.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#181
Een gepolychromeerd houten Madonna met kind. Met zilveren scepter en kroon. Onder stolp. Omstreeks 1800.
Vierge à l'enfant en bois polychrome. Avec sceptre et couronne en argent. Sous cloche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#550Optima, Swiss Made
Quartz horloge van verguld metaal, bezet met 160 kleine diamantjes, samen 0,95 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Montre à quartz en métal plaqué or, sertie de 160 petits diamants, ensemble 0,95 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.No longer availableEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#620
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600/1800 -
#361
Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#158
Een tafelklok in Lodewijk XV stijl. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule de table de style Louis XV. Complet avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/140 -
#464
“Abstract.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
"Abstrait." Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 68 x 49 cmEstimate: € 100/140 -
#414
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#548
Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Sletig.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Usures.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#35L. Deriche
“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#482
“Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.
"Portrait nu et surréaliste." Deux techniques mixtes sur papier. Porte une signature et datesNo longer availableDim. 53 x 43 & 18 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#465
Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en fer forgé avec huit lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 80/100 -
#108
Een uitgebreide toilet- en borstelset met 950‰ zilveren deksels en monturen. Gemerkt van Delheid. Vier flesjes, twee otjes vijf borstels, een nagelset en een handspiegel.
Un vaste ensemble de toilette et de brosse avec des couvercles et des cadres en argent 950‰. Marqué par Delheid. Quatre bouteilles, deux petites bouteilles, cinq pinceaux, un set d'ongles et un miroir à main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#73
“Classicistische scène”. Een bronzen sierbord met reliëfdecor.
"Scène classique". Assiette décorative en bronze à décor en relief.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#618Keramis
Een art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 75/90