#386
#111
Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
#181Royal Dux
“Dame op schelp”. Beeld van aardewerk. Gedateerd 1905. Hoofdje hersteld.
#437Coca Cola
Een retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60/80 -
#441Robbedoes
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25/75 -
#297Marpa
Een banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75/125 -
#426
Een Perisch zijden tapijt met jachttafereel.
#95
Een snuffbox met email decor met een portret van een dame.
#5Gigue
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100/150 -
#78
Een bronzen verguld schouwgarnituur onder glazen stolp. Afgebeeld figuur met boek en organisch decor in het reliëf. Klokje vermoedelijk defect.
#648
Een dekselvaasje van Japans porselein.
#229Gaby De Pauw
‘Winterzicht bij nachtelijke hemel’, olieverf, getekend De Pauw.
"Winter view under a nocturnal sky", oil painting, signed by De Pauw.No longer availableDim. h 24 x b 32 cmEstimate: € 40/60