Similar lots by type
-
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#566
Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
Other lots in this auction
-
#540
Tien langspeelplaten. *Prospect 21e Siècle, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), Frankrijk 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), Frankrijk 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), Frankrijk 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), Frankrijk 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), Frankrijk 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), Frankrijk 1968. “Apolcalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), Frankrijk 1970. Walter Carl(..)
Ten vinyl records. *Prospect 21st Century, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), France 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), France 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), France 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), France 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), France 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), France 1968. “Apocalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), France 1970. Walter Carlos and others, "Electro(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#272Jan Van Riet
“Stilleven met fruit”. een chromolitho getekend buiten de plaat Jan Van Riet en genummerd 76/110 en gedateerd 1983.
"Still life with fruit." A chromolithograph signed outside the plate by Jan Van Riet, numbered 76/110, and dated 1983. -
#94
“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century. -
#591
Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut. -
#614Capaci
Een moderne design stalamp met 3 spotjes en gechromeerde arm, onderaan gemerkt.
A modern design floor lamp with 3 spotlights and a chrome arm, marked at the bottom. -
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
-
#479Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Heath view during a storm." Oil on canvas. Signed. -
#232
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#200Chopard
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate. -
#616
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal. -
#205Emile Louis Picault
“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed. -
#661
Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
A pair of gilded metal vintage figurines of fighting cocks. Marked "Made in Italy" on the wings.