#54“Landschap in de Leiestreek”. Olieverf op doek. In de geest van de derde Latemse school.
Paysage de la Lys. Huile sur toile. Dans l’esprit de la troisième école de Laethem.No longer availableDim. 39 x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#749Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Damse vaart” & “Straatgezicht te Antwerpen”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 235/350 en 190/350 buiten de plaat
Vue sur le Damsevaart & Vue d’une rue à Anvers . Deux gravures en couleur. Les deux signées et numérotées 235/350 et 190/350 à l'extérieur de la plaque, respectivement.No longer availableDim. 26,5 x 32,5 & 65 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Een Chinese aquarel met voorstelling van een schriftgeleerde. Gesigneerd.
Une aquarelle chinoise représentant un scribe. Signée.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#802Een beige lederen fauteuil. Lichte slijtage.
Fauteuil en cuir beige. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#619HermesEen zijden foulard
Un foulard de soie.No longer availableEstimate: € 170 / 250 -
#3379 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.
9 albums chromo dont trois de Liebig et plusieurs d'Artis.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#544Paul De Lamper“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#160“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
#770Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#590Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#806Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100 / 120