#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#628Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#463Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#652Een tafeltje met ivoor en diverse houtsoorten ingelegd decor van een moeder en een kind met boog en dieren bij een rivier. De poten in de vorm van olifantenkoppen.
Petite table incrustée d’ivoire et de différentes sortes de bois. Décor d’une mère à l’enfant tenant un arc et d’animaux près d’une fleuve. Pieds en forme de têtes d’éléphant.No longer availableDim. Ø: 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#590Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. een centrale briljant van ± 0,15 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,12 ct, d’un brillant central de ± 0,15 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 400 / 500 -
#492“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
#167Een decoratieve zilveren spiegel en borstel met Nederlandse keuren tweede gehalte.
Un miroir en argent et une brosse, poinçons des Pays Bas, deuxième titre.No longer availableDim. l: 26 en 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#518Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#578Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
Bouddha en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400 / 500