Other lots in this auction
-
#328Twee albums met oude postkaarten van Antwerpen. 624 stuks.
Deux albums avec des cartes postales anciennes d'Anvers. 624 pcs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#451Drie beeldjes: “de apenkoning” en “Li Tigu” in speksteen en een groene stenen snuffbottle.
Trois statuettes: Le Roi Singe et Li Tigu en stéatite et un flacon à priser en pierre verte.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,49 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 900 / 1000 -
#101Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Een ijzeren tafeltje met glazen blad. (Schade aan de rand)
Table de milieu en fer à tablette en verre au bords taillés (éclat).No longer availableDim. 98 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158Delvaux, BruxellesEen grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#316Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4961 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
1 pièce en or 14 k. “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.No longer availableDim. 13,07 gEstimate: € 80 / 120 -
#514Michel FlammePeriod: °Gent, 1951“Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#603Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
Une pendule à colonnes en bois décoré de marqueterie d'époque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.No longer availableDim. h: 12 - 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#232Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 180 / 200




