#453Een paar recente balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages aan het hof. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine chinoise récents avec des décorations multicolores de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een paar uit drie panden opgebouwde houten luiken.
#47Een lot Europees aardewerk, bestaande uit een paar kleine bordjes, een scheerbekken, een diepe schaal, een diep bord en een bordje met Franse lelie. Grotendeels XIXe eeuw. Verscheidene randschilfers.
Un lot de poterie européenne, composée de quelques petites assiettes, un bassin à raser, un bol profond, une assiette creuse et une assiette à lys français. En grande partie du XIXème siècle. Plusieurs éclats.No longer availableDim. Ø: 16 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#430Een antieke gietijzeren jardinière.
#440Een lot van drie Congolese speren.
#111“De kaartspelers”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof op houten sokkel.
Vase balustre oriental en argent pressé et gravé. Marqué en bas. 294 g.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 180 / 220