Similar lots by type
-
#152Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.
A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century. -
#324KeramisEen geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.
A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740. -
#388Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.
A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs. -
#411Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.
A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration. -
#413Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions. -
#586Een gevlochten kamerscherm, 2 panelen, met Japanse beschildering.
A woven room divider, 2 panels, with Japanese painting. -
#35Pieter PortersEen set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.
A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair. -
#417Een paar grote theebussen van meerkleurig Chinees porselein, famille verte. Met een decor van bloesemtakken. Onderaan gemerkt.
A pair of large tea canisters made of multicolored Chinese porcelain, famille verte. Decorated with blossoming branches. Marked at the bottom. -
#396Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.
A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons. -
#423Een set van 2 blauw-wit Chinees porseleinen tuinkrukken met figuren en landschappen in het decor.
A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design. -
#241Een paar Franse faience borden.
A pair of French faience plates. -
#381Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids. -
#387Een schoteltje van blauw-wit Chinees aardewerk, met een draak en bloemen in het decor.
A saucer of blue and white Chinese pottery, decorated with a dragon and flowers. -
#587Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilded bronze-colored zamak musicians of South-East Asian origin. -
#378Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.
A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom. -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#427Een grote sierschotel van celadonkleurig aardewerk. Met floraal decor.
A large decorative dish made of celadon colored earthenware. Adorned with floral decoration. -
#82Boch FrèresEen paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.
A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif. -
#441Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.
Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine. -
#363Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom. -
#322Elie Van Damme‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA. -
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin. -
#393Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom. -
#428Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback.
Other lots in this auction
-
#320Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#249Een map met drie kleurenetsen door Günter Kraus. Uitgegeven door galerie Willy Verkauf, 1960.
A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960. -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked. -
#7Karl EnsKind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.
'Child with chick', a figurine made of multicolored porcelain. Marked ENS, Diaphan porcelain. -
#338Een paar Tikkar huisgoden van rood aardewerk, man en vrouw. Afkomstig uit Kameroen.
A pair of Tikkar household deities in red pottery, man and woman. Originating from Cameroon. -
#222‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.
'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#321Twee platonische lichamen in hout.
Two platonic solids in wood. -
#171Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century. -
#87“De manden draagster”. Een beeld van aardewerk. Gemerkt: Amphora.
"The Basket Carrier". A terracotta sculpture. Marked: Amphora. -
#23‘Anvers a travers les ages’, P. Genard, archiviste de la ville d’Anvers. Uitgegeven eind 19e eeuw door Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles.
'Antwerp through the ages', P. Genard, archivist of the city of Antwerp. Published in the late 19th century by Bruylant-Christophe & Cie, Brussels.

