#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#91Een vintage design Venetiaans glazen tafellamp met drakenfiguur.
A vintage design Venetian glass table lamp with a dragon figure.No longer availableDim. 73,5cmEstimate: € 120 / 180 -
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
#460Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#619Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#673Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280