Similar lots by type
-
#167Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380 / 450 -
#488Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 140 / 180 -
#801Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#650Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#503Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#481Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.
Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.No longer availableDim. h: 14 cmlEstimate: € 90 / 110 -
#630Twee vierkante bijzettafeltjes en een rekje van messing met rookglazen bladen.
Deux petites tables d’appoint et une petite étagère en laiton aux planches en verre fumé.No longer availableDim. 49 x 49 & 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#473Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.
Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#370Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#461Een paar vaasjes van cloisonné op rood koper met een decor van fabeldieren.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge. Décor d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#531Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.
Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 260 / 300 -
#398Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#601Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#493Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#487Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.
Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#477Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#507Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#558Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#453Een Perzisch vaasje van koper, versierd met een gegraveerd en deels zwartgelakt decor.
Petit vase persan en cuivre gravé et partiellement noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#478Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#386Twee handgeknoopte Morikarpetjes van wol.
Deux carpettes Mori en laine faites mains.No longer availableDim. 118 x 77 & 120 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een waterschaaltje op voet van Chinees porselein met een rood decor van vissen. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau sur pied en porcelaine de Chine avec un décor rouge de poissons. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#178“Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.
“Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#744Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#275Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,35 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 500 / 600 -
#631Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.
Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360 / 380 -
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 700 / 800 -
#319Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#324“Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Eind XIXe eeuw.
”Scène dans une auberge”. Huile sur panneau. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#741Een lot stripverhalen (12 stuks) waaronder 10 Suske en Wiskes in slechte staat, Kuifje in Amerika ( 1946 - kartonnen kaft) en een Piet Pienter en Bert Bibber.
Un lot de douze bandes dessinées dont 10 albums de Suske et Wiske en mauvais état, Kuifje in Amerika (1946, couverture en carton), et un album de Piet Pienter en Bert Bibber.No longer availableEstimate: € 60 / 100

